Muž zmizel po randění a marně se objevil po čtyřech letech: Svou pomstu už dívka poslala do školky

Uživatelka sociální sítě Twitter Megan Finola, přezdívaná meganfinola, zveřejnila tweet, ve kterém vyprávěla, jak se před čtyřmi lety chlap, se kterým ona randila prostě zmizel. A když se on pak náhle objevil, rozhodla se mu pomstít.

Pomsta / Zdroj: medialeaks.ru

Podle dívky se to stalo v roce 2017, kdy chlap, se kterým chodila prostě zmizel a začal ji ignorovat. Na jedné ze seznamek nazývané Hinge se dívka znovu setkala s bývalým přítelem, který jí přestal odpovídat před čtyřmi lety.

Byla to ideální šance pro pomstu, protože dívka za tu dobu vymyslela pro něj odvetu a způsob, jak ukázat, koho vlastně ztratil.

„Chlap, který prostě zmizel v roce 2017 navštívil můj profil na Hinge, takže jsem mu napsala, že mám čtyřleté dítě a myslím si, že by se s ním měl setkat,“ napsala Megan na twitteru.

Megan Finola / Zdroj: medialeaks.ru

Samozřejmě, Meghan žertovala a ve skutečnosti neměla dítě. Není však těžké si představit, co ten chlap v tomto okamžiku zažil. Meghan neupřesnila, jak muž reagoval na zprávu o dítěti, které už může jít do školky.

„Čtyři roky nezměnil svou fotku na WhatsApp! Ten chlap je blázen!“ dodala Meghan.

Uživatelům se líbila pomsta Meghan. Geniální způsob vendety nasbíral na Twitteru přes 18 tisíc lajků.

Řekl bych, že ten chlap právě deaktivuje všechny své účty.

I když někteří dodali, že s věkem dítěte Meghan trochu přehnala. S podmínkou, že jejich komunikace skončila před čtyřmi lety, mělo být dítěti teprve tři roky.

Megan Finola / Zdroj: Twitter

Líbí se mi to, ale i kdyby vaše dítě bylo počato 1.1.2017, nemohlo mu být čtyři roky ale tři.

Někteří navrhli, aby Meghan šla dál a pomocí speciální aplikace složila svou fotku a toho chlapíka, aby pořídila snímek jejich neexistujícího dítěte.

Použijte aplikaci, abyste spojili svůj obličej s jeho, a pošlete mu dětské fotky!

PSALI JSME: KAŽDÉ RÁNO NĚKDO POD JEJÍMI DVEŘMI NECHAL KVĚTINY: DÍVKA BYLA VELMI PŘEKVAPENÁ, KDYŽ UVIDĚLA, KDO TO DĚLÁ

PŘIPOMÍNÁME: JE MI 70 LET A CHCI VYSOUDIT U DĚTI SVŮJ BYT A VŮBEC SE ZA TO NESTYDÍM

Share