Muž za měsíc poslal policii přes 300 dopisů, v nichž hlásil porušení opatření: nejčastěji psal o nenošení roušek

Jeden člověk v Pardubicích je jasným zastáncem toho, aby lidé dodržovali opatření. Za poslední měsíc poslal přes 300 e-mailů městské policii. Psal o případech, kdy lidé nenosili roušky. Ale tyto informace jsou často staré nebo nepřesné, takže je to spíše problém pro policii než pomoc. Informoval o tom web TN.cz.

Člověk posílal městským policistům každý den zhruba 10 e-mailů. Téměř v každém dopise psal o stejném. Psal, že neustále vidí lidi, kteří porušují opatření.

Policie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Nejčastěji zmiňoval lidi, kteří neměli roušky. Popisuje různé situace, kdy údajně potkával lidi bez roušek, například maminky s kočárky nebo některé kolemjdoucí atd.

Tento člověk posílá stejné e-maily i na magistrát. Žádá, aby městský rozhlas více apeloval na obyvatele, aby opatření respektovali.

Muž u počítače / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Policisté tyto dopisy čtou a někdy na ně reagují. Vysvětlují, že se nemohou zabývat případy, o kterých píše, protože tuto informace je obtížné ověřit.

Policie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Strážníci také vysvětlují, že oznámení e-mailem nepřijímají. Je možné volat na tísňovou linku, ale policista bude muset vyhodnotit situaci, o které bude řeč. K vyslání hlídky ale musí být situace vážná.

PSALI JSME: BABIŠ UVAŽUJE O NÁKUPU RUSKÉ VAKCÍNY SPUTNIK: JEJÍ PŮVOD PRÝ V TUTO CHVÍLI NENÍ ROZHODUJÍCÍ

PŘIPOMÍNÁME: PRYMULA ŘEKL, ŽE SE V ČESKU NAKAZILO KORONAVIREM JIŽ TŘIKRÁT VÍCE LIDÍ, NEŽ UKAZUJE STATISTIKA: DO MINISTERSKÉHO KŘESLA SE VRACET NECHCE

Share