Muž skrýval po dobu devět měsíců fakt, že se stane otcem: Reakce rodiny na novorozence

Když muž zjistil, že se brzy stane otcem, bylo pro něj těžké neprozradit tuto zprávu všem, s nimiž se setkal. Hrdina tohoto videa vydržel, a celý rok se nikomu nesvěřil, jenom aby své příbuzné šokoval.

 

Setkání s rodinou / Zdroj: tiktok.com

 

Když Amanda McShane a její přítel Zack zjistili, že se jim brzy narodí dítě, rozhodli se toto tajemství před svými prarodiči utajit. Nebyl to žádný problém – pandemie byla skvělou výmluvou na to, že se příbuzný neviděli. A do Vánoc na konci roku 2020 pár konečně odhalil své karty. Muž vzal kolébku se svým synem, jeho žena zapla kameru na telefonu a společně vešli do domu, kde na ně čekala celá rodina. Reakce lidí je úžasná.

 

Setkání s rodinou / Zdroj: tiktok.com

 

Když Zack vešel do jídelny, hravě poznamenal: „Něco pro vás mám.“ jeho dědeček se ihned zeptal: „Odkud jsi vzal to dítě?“, ale pak si ho všimla jeho babička. Se šokem na tváři se ptá: „Ach můj bože! To je tvoje dítě?“ Poté se veškerá pozornost na videu obrátila na babičku. Když Amanda zveřejnila nahrávku návštěvy prarodičů, video vzbudilo veliký zájem na sociálních sítích, bouřlivé emoce staré dámy přinesly 23 milionů zobrazení.

 

Setkání s rodinou / Zdroj: tiktok.com

 

Nejen to, video bylo první na Amandině účtu. Během několika dní ji díky virálnímu videu začalo sledovat více než 200 000 lidí. A v komentářích pod videem se ještě stále objevují nové reakce.

 

Setkání s rodinou / Zdroj: tiktok.com

 

„Tato dáma je tak roztomilá! Proč ale lidé v pozadí mluví, jako by měli zajímavější témata než novorozené dítě? LOL“ – Ashorinayako

„Je to zcela na vaší volbě, ale můj Bože !!! není nic více egoistického, než skrývat něco tak důležité před svou vlastní rodinou“ – Salty.cheese

 

PSALI JSME: UKÁZAL SKUTEČNOU OBĚTAVOST: 21LETÝ SYN UTRÁTIL SVŮJ PRVNÍ PLAT ZA SPLACENÍ HYPOTÉKY SVÝCH RODIČŮ

PŘIPOMÍNÁME: TOPMODELKA SE ŠPINAVÉ PRÁCE NEBOJÍ: ČÍM SE ZABÝVÁ TEREZA MAXOVÁ V TURECKEM MĚSTĚ MILAS

 

Share