Muž sedm dní jedl samé melouny a ukázal, jak se změnilo jeho tělo

Populární americký Bloger z YouTube kanálu On the Cheap Trip se týden stravoval dost nezvyklou stravou. Sedm dní tak jedl jen melouny, načež ukázal, co se mu stalo. Příslušný videoklip muž zveřejnil na YouTube.

Richard Sakker / Zdroj: YouTube

Bloger řekl, že nedávno podstoupil operaci a poté přibral v pasu 7 centimetrů, takže se rozhodl zhubnout. Už první den si stěžoval na průjmy. Bloger navíc poznamenal, že ho na konci dne bolela hlava.

Meloun / Zdroj: YouTube

Kvůli nedostatku živin v dopoledních hodinách také pociťoval nedostatek sil. Nicméně, po prvním příjmu melounu, muž znovu získal energii.

V následujících dnech, jak experimentátor přiznal, se začal cítit nevolnost. K večeři si navíc připravil salát s melounem, ke kterému ho ugriloval a vyrobil gazpacho.

Meloun / Zdroj: YouTube

Bloger v posledních dnech své diety se přiznal, že začal pociťovat nával energie. Při fyzické námaze ji však stejně rychle utratil.

Richard Sakker / Zdroj: glavcom.ua

Richard Sakker / Zdroj: glavcom.ua

Po svém experimentu poznamenal, že zhubl o čtyři kilogramy. Dieta byla podle něj „mučení“, nicméně on sem se přiznal, je to jeho nejlepší výsledek při hubnutí.

PSALI JSME: ŽENA SDÍLELA TRIK JAK SNADNO A RYCHLE STŘÍHÁ DRÁPY DOMÁCÍMU MAZLÍČKOVI: VIDEO SE STALO HNED VIRÁLNÍ NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: „SVĚT POTŘEBUJE VÍCE TAKOVÝCH TEPLÝCH OKAMŽIKŮ“: VIDEO, VE KTERÉM MALÁ SESTRA KAŽDÝ DEN VÍTA SVÉ BRATRY ZE ŠKOLY, DOJALO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

Share