Muž našel v podkroví krabici, která nebyla 80 let otevřená a podíval se do ní: Co bylo uvnitř

Zdá se, že osud sám přiměl tohoto chlapíka nahlédnout do podkroví. A jeho náhodný nález znamenal začátek neuvěřitelného příběhu.

Tento zajímavý příběh se stal historikovi jménem Rich Condon v roce 2019. Po smrti svého otce se muž rozhodl přebrat věci v jeho domě a na půdě našel starou zaprášenou krabici.

Krabice / Zdroj: goodhouse.ru

Jeho otec se také zajímal o historii, takže si muž pomyslel, že krabice může obsahovat nějaké poklady jeho táty jako vstupenky a fotografie. Ukázalo se však, že krabice nepatří jeho otci, ale zcela jinému člověku. V ní muž našel balík s adresou a datem krejčího – 18. srpna 1937.

Nález / Zdroj: goodhouse.ru

„Rozbalil jsem balík a našel jsem krajkové svatební šaty, ženichovu košili, motýlka a několik dalších upomínkových věcí z 1934 až 1937 let,“ říká Rich. „Navzdory skutečnosti, že tyto věci ležely v podkroví 80 let, byly dobře zachovalé, přestože šaty vypadaly tak křehké, že bál jsem se jich dotknout. Pozvánky na svatbu a další papírové cennosti vypadaly, jako by byly právě uloženy.“

Nález / Zdroj: goodhouse.ru

Rich chtěl tuto krabice vrátit majitelům nebo alespoň jejich příbuzným, ale chápal, že je téměř nemožné je najít. Ale brzy došlo k neuvěřitelné známosti. O měsíc později, když Rich a jeho přítelkyně vynášeli věci z otcova domu, přistoupila k nim neznámá žena. Představila se jako Magdaléna a řekla, že touto cestou chodí zřídka, ale toho dne chtěla projít kolem domu, kde strávila dětství.

Nález / Zdroj: goodhouse.ru

Ukázalo se, že tento dům kdysi patřil rodině této ženy a věci, které muž našel na půdě, bylo svatebním oblečením jejích rodičů. „Vzpomínky zaplavily Magdalénu, když poznala svatební šaty své zesnulé matky a košili svého otce. Úsměv jí rozzářil obličej a do očí se jí nahrnuly slzy,“ vzpomíná si Rich.

Rich a Magdaléna / Zdroj: goodhouse.ru

Nejúžasnějším způsobem se Rich setkal s majitelkou krabice – jako by mu ten den osud sám poslal tu ženu. Byly jí vráceny všechny věci a Magdaléna je šťastná, že si může uchovat vzpomínku na své rodiče.

PSALI JSME: PO NÁHODNÉM NALEZU V GARÁŽI HROZÍ DŮCHODCI Z NĚMECKA POKUTA 12 MILIONŮ KORUN A DOKONCE I VĚZENÍ

PŘIPOMÍNÁME: ČMÁRANICE, KTERÁ ROKY LEŽELA VE ŠKOLE, SE UKÁZALA BÝT POKLADEM: ROZVINUL SE O NÍ SKUTEČNÝ BOJ

Share