Muž náhodou našel dávno ztraceného psa a stěží ho poznal: mazlíček se vrátil, když už neexistovala naděje na jeho nalezení

Příběhy o pohřešovaných mazlíčcích často končí smutkem. V této rodině se ale stal zázrak – jejich mazlíček se vrátil, když už neexistovala naděje na jeho nalezení.

Muž se psem/Zdroj: goodhouse.ru

Když pes Leo utekl z domova, jeho rodina byla v depresi. Majitelé hledali psa v ulicích Turecka celý den a noc, ale nenašli ho. Čas plynul, ale o Leovi nebyly žádné zprávy. Dva měsíce po zmizení se jeho rodina vzdala pokusu najít domácího mazlíčka a věřila, že pes je s největší pravděpodobností mrtvý.

Ale najednou se stal zázrak. Syn majitele Leo – Sertač Arač – podnikal ve městě vzdáleném 100 kilometrů od jeho domova a tam narazil na psa, který vypadal velmi podobně jako pohřešovaný mazlíček.

Pes/Zdroj: goodhouse.ru

Pes seděl vedle pouliční kavárny a vypadal hrozně. Jeho kdysi bílá srst zešedla a zmatnila se. Byl pokrytý škrábanci a oděrkami. Sertač psa vyfotografoval a snímek okamžitě poslal svým rodičům.

Poznal ve zvířeti Leo, ale pes se choval velmi podezřele a nešel na kontakt. Sertač nevěděl, co si myslet, a požádal mámu a tátu, aby přišli. Jejich setkání rozptýlilo všechny pochybnosti. Když Leo viděl Sertačovy rodiče, okamžitě k nim spěchal a vrtěl ocasem. Podařilo se zaznamenat tento dojemný okamžik na video:

Pes okamžitě poznal své bývalé majitelé. Život na ulici domácího mazlíčka přece jen velmi změnil. Po několika měsících nepřítomnosti se Leo konečně vrátil domů – na místo, kde na něj lidé nikdy nepřestali čekat a milovat ho.

Rodina/Zdroj: goodhouse.ru

Rodina stále nechápe, jak by pes mohl beze stopy zmizet. Dokonce mají podezření, že ve městě pracuje únosce domácích mazlíčků, protože kromě Leo zmizeli stejným způsobem i další dva psi. Až dosud o nich není nic známo.

„Jsme tak rádi, že se Leo vrátil domů,“ říká Sertač. „Budu ještě opatrnější než dřív a doufám, že se mi podaří najít další chybějící zvířata.“

Ztratili jste někdy své mazlíčky?

PSALI JSME: PES SE POSTAVIL DO ROHU, ABY PODPOŘIL DÍTĚ, KTERÉ SE PROVINILO

PŘIPOMÍNÁME: JAK ŽIJE PES S KACHNOU A HOLUBY

Share