Muž, kterého už všichni považovali za nezvěstného se vrátil po 45 letech: Prozradil, kde celou tu dobu byl

V roce 1974 se mladý muž jménem Sajid Tungal rozhodl vydělat peníze a odjel ze svého rodného města Kottayam do oblasti Perského zálivu. V té době bylo mladému muži pouhých 22 let.

Sajid Tungal/ Zdroj: mirfactov.com

Sajid opustil rodinu, protože byl nucen získat finanční prostředky na více méně slušný život.

Tungal se zastavil v Abú Zabí, kde se věnoval práci: všiml si svých organizačních schopností, začal organizovat filmové projekce a různé akce za účasti populárních lidí.

Sajid Tungal/ Zdroj: mirfactov.com

Na podzim roku 1976 strávil mladý muž asi půl měsíce se skupinou umělců, kteří se později stali oběťmi letecké havárie. Letadlo havarovalo po požáru v motoru.

Úřady prohlásily téměř 100 lidí, kteří byli v té době na palubě, za mrtvé. Mimochodem, Sajir byl jedním z cestujících, takže jeho rodina nepochybovala, že jejich syn a jeho bratr zemřeli.

Mužovi se však podařilo přežít, ale roky nekontaktoval nikoho. Podle jednoho z místních vydavatelů přijel na začátku 80. let do Bombaje a zůstal tam. Muž se pokusil začít podnikat, ale jeho úsilí bylo marné. Poté také pracoval na částečný úvazek, ale moc se mu nedařilo.

Sajid Tungal/ Zdroj: mirfactov.com

„Nechtěl jsem říct své rodině, že jsem naživu, protože jsem pochopil, že jsem byl naprostým selháním. Šel jsem do práce, ale nic mi nevyšlo. Dal jsem si druhou šanci a pokusil se vydělat peníze v Bombaji. Nakonec jsem si uvědomil, že mi nic nefunguje,“ svěřil se muž.

V roce 2019 muž nemá vlastní domov, žije v útulku a nemá v kapse ani korunu. Trpí duševní poruchou a je neustále v depresi.

Sajid Tungal/ Zdroj: mirfactov.com

Dva roky po pobytu v útulku muži pomohli kontaktovat své blízké. Jeho otec již zemřel, ale jeho matka, bratři a sestry jsou naživu. Rodina se těší na Sajidův návrat.

PSALI JSME: MUŽ MÁ UVNITŘ PRÁZDNOTU: V JEHO TĚLE NEJSOU 4 ORGÁNY, I PŘESTO BĚHÁ A VEDE PLNOHODNOTNÝ ŽIVOTNÍ STYL

PŘIPOMÍNÁME: ZUZANA BELOHORCOVÁ ČELÍ KRITICE: ZVEŘEJNILA SNÍMEK BEZ FILTRU

Share