Muž dal feně nový domov a ona mu druhý život: pomohla mu zavolat záchrannou službu a zachránit se

Brian z New Jersey v USA vzal šestiletou fenu přezdívanou Sadie z útulku Ramapo-Bergen. Fena moc nedůvěřovala lidem. Její předchozí majitelka dala nechala fenu dobrovolníkům útulku, protože se přestěhovala do jiného státu.

Brian, nová majitel Sadie / Zdroj: YouTube

Sadie bolestně prožívala rozchod, ale jakmile se Brian objevil v jejím životě, uvědomila si, že je tento muž hoden její lásky. Muž dal feně nový domov, obklopil ji péčí a láskou. Tenhle pár má k sobě zvláštní vztah.

Nový majitel ocenil Sadiiny vlastnosti, jako je její úžasná inteligence, její nedůvěra k cizím lidem a její divoká oddanost.

Sadie / Zdroj: YouTube

Proto, když Brian omdlel a spadl uprostřed domu, Sadie okamžitě pochopila: něco je špatně. Fena si uvědomila: to vše může skončit špatně a měla pravdu. Její majitel měl mrtvici.

Sadie / Zdroj: YouTube

Stres vzbudil v zvířeti skryté vlastnosti záchranáře: nejprve se snažila přivést muže do pocitů olizováním obličeje, pak si uvědomila, že bez lidí se to neobejde.

Sadie / Zdroj: YouTube

Fena vzala pána za límec a táhla ho k telefonu, aby on mohl přivolat sanitku. Muž byl zcela znehybněn a nemohl se sám přiblížit k telefonu.

Sadie / Zdroj: YouTube

Sadie byla poblíž, zatímco sanitka jela k Brianovu domu, a on byl včas zachráněn. Pracovníci útulku, kde fena trávila své nejosamělejší dny, se o příběhu dozvěděli a na Facebooku o tom zveřejnili příspěvek, ve kterém tuto skvělou fenu označili za hrdinu.

Sadie, jak říká její životopis, byla obzvláště nedůvěřivá vůči mužům, ale Brian dokázal rychle získat její důvěru. Nejprve on ji dal druhou šanci na život a pak ona mu to oplatila. Koneckonců, jen díky Sadie, její majitel byl schopen zavolat o pomoc.

Sadie / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: FENA ČEKÁ, AŽ HLAVA RODINY ODEJDE, ABY SE MOHLA OBEJMOUT S DÍTĚTEM: TOTO DOJEMNÉ VIDEO DNES MÁ VÍC NEŽ 16 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: PES PŘIVEDL MUŽE DO HOR, ABY ZACHRÁNIL DÍTĚ, KTERÉ TAM ZŮSTALO

Share