Muž a kočka se setkali v kavárně, a po nějaké době, se kočka rozhodla jít za ním: Jak vše dopadlo

Basil jménem Ekwan je jedním z lidí, v jehož životě se zvíře objevilo zcela nečekaně. Ten chlap ani nepředpokládal, že se v jeho domě brzy usadí načechraná kráska a ukradne část jeho srdce.

Basil rád obědval v jedné kavárně, kam zavítal o pracovní přestávce. Jednou si tam mladý muž všiml mladé kočky. Mezi všemi návštěvníky načechraná dáma si vybrala našeho hrdinu a přistoupila k jeho stolu. Tak seděla vedle něj, než Ekwan dojedl. Následující den chlap znovu uviděl svou novou známou, která okamžitě zamířila k němu.

Ekwan a Sophie / Zdroj: mimimetr.me

Pak mladý muž, který přišel do kavárny, okamžitě hledal očima kočičku a ona radostně běžela k němu. Ekwan nazval kočičku Sophii a začal ji krmit různými dobrotami.

Tak více než měsíc se ten chlap setkaval se svou „přítelkyní“ v kavárně, dokud jeden z dnů, Sophie se rozhodla jít za ním do práce. Po obědě kočka nezůstala v kavárně, a poté, co Ekwan dojedl, následovala ho. Když chlap došel k autu a otevřel dveře, kočka prostě naskočila na sedadlo.

Sophie / Zdroj: mimimetr.me

Tak v životě muže se objevila chlupatá dáma. Doma se kočička uvolnila, byla velmi hravá, ale zároveň láskyplná a něžná.

Tento dojemný příběh se odehrál před mnoha lety. Sophie vyrostla a přeměnila se na roztomilou domácí kočičku s krásnou srstí. Ekwan si nyní už ani nepředstavuje život bez své milé kočičky.

Sophie / Zdroj: mimimetr.me

PSALI JSME: 13 ČERNÝCH ŠTĚŇAT SE NARODILO U FENY ZLATÉHO LABRADORA

PŘIPOMÍNÁME: PŘEKVAPENÉ KOTĚ DOBYLO SVĚT: PŘEŽILO POUZE DÍKY PÉČI MAJITELKY A ZÁZRAKU

Share