Můj syn zprávu o narození dvojčat vnímal velmi chladně a záhy podal žádosti o rozvod

Můj syn miloval kroutit holkám hlavy a pak je opouštěl. Ta vlastnost se mi na něm nelíbila. Jednou přivedl velmi mladou dívku, štíhlou, se světlými očima a řekl, že s ní bude žít, protože se milují.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: moscow.sm-news.ru

Po nějaké době oni se vzali. Helena byla chytrá a praktická ve všem. Vystudovala ekonomickou fakultu. Ve třetím ročníku si našla práci. Snacha se mi hned zalíbila. V tichosti jsem se dokonce radovala, že právě s ní se můj syn oženil.

Jednoho dne přišla domů rozrušená a prohlásila, že byla u lékaře a on řekl, že ona je těhotná. Pro mě to byla velmi radostná zpráva. Syn takovou zprávu přijal dost chladně. Dny utíkaly rychle. Helena porodila dvojčata. Pro mě to byla velká radost. Milovala jsem děti.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Syn se zavřel do sebe. Začal spát v obýváku. Neprojevoval žádně pocity k dětem, ani k Heleně. Bylo mi jí líto. Rozuzlení pro mě bylo očekávané. Syn začal mizet z domu. Mohl dokonce nebývat pár dní doma. Pak prohlásil, že se rozvádí.

Postavila jsem se na stranu snachy. To ho velmi pobouřilo, protože jsem jeho matka. Odpověděla jsem, že se vůči své ženě a dětem chová nedůstojně. Také jsem prohlásila, že děti s maminkou by měly zůstat v bytě, protože už nemají kam jít.

Dvojčata / ilustrační foto / Zdroj: laykni.com

Syn tedy zmizel z domu na několik let. Nedal o sobě nikomu vědět. Neplatil výživné na děti. Najednou přišlo předvolání k soudu. Syn se rozhodl podělit dům. A kam jako má jít Helenka s vnoučaty?

Uklidnila mě moje snacha tím, že na takový běh událostí čekala už dlouho. Proto si tento problém skoro vyřešila, ona část peněz investoval do bydlení.

Klíče / ilustrační foto / Zdroj: hlukhiv.info

Brzy jsme se přestěhovali do nového bytu. Pro mě to bylo také překvapení, protože jsem si myslela, že mě nechá žít v mém domě. Helena však trvala na tom, abych se k nim nastěhovala, protože beze mě nikam neodejde. Tak se v mém životě objevila dcera, která se pro mě stala nejbližší osobou na světě. Vedle ní se cítím šťastná.

PSALI JSME: PRACUJI JAKO LÉKAŘ: JEDNOU ZA MNOU PŘIŠLA BABIČKA S 16LETÝM VNUKEM

PŘIPOMÍNÁME: SYN SI VZAL MATKU DOMŮ Z DOMOVA PRO SENIORY, KDYŽ ZJISTIL, ŽE JE BOHATÁ DĚDIČKA. ALE STARÁ ŽENA NEBYLA TAK JEDNODUCHÁ

Share