Můj manžel měl druhou rodinu: Jak teď mám přežít takovou zradu

Ivan byl vzorný otec a milující manžel. Měl tři děti, dva syny a dceru. Vždycky vydělával dobře, ale když děti vyrostly a šly do školy, rozhodl se změnit práci, aby jim zajistil důstojnou životní úroveň.

Nová práce znamenala nespočet služebních cest. Podnik, kde pracoval, byl totiž v jiném městě. Musel trávit více a více času mimo domov. Ale každý měsíc přijížděl na několik dní domu.

Šťastná rodina / Ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Také rád trávil všechny svátky s rodinou, dával dárky manželce a dětem. Manželka Ivana byla proti jeho dlouhé absenci. Důvod k obavám nikdy neměla, vždy se k ní choval s úctou a láskou. Miloval děti a snažil se jim věnovat co nejvíce pozornosti.

Děti dostudovaly školu, někdo šel studovat dále na univerzitu, někdo šel pracovat. V jejich rodině ale nastal průšvih. Ivan vážně nemocněl. Musel odejít z práce, protože už nemohl pracovat.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ani nemohl vstát z postele a doslova po pár měsících zemřel. Vše se odehrálo velmi rychle a nikdo nebyl na takový výsledek připraven. Jsou to dva týdny, co Ivan zemřel, když mu někdo zavolal na mobil.

Volala žena. Po rozhovoru s ní se manželka Ivana dozvěděla, že její manžel měl druhou rodinu ve městě, kde pracoval. A tato žena věděla o jeho skutečné rodině a nevadilo jí žít s ním za takových podmínek.

Pohřeb / ilustrační foto / Zdroj: pokrovus.cerkov.ru

Za tu dobu se jim dokonce narodil syn. Ta žena věděla, že je Ivan nemocný a volala, aby zjistila, jak je na tom. Když se ale dozvěděla o jeho smrti, byla velmi rozrušená, omluvila se a zavěsila. Představte si, co cítila jeho rodina, když to zjistila. Dokázali byste přežít takovou zradu?

PSALI JSEM: JEJÍ RODINA BYLA PROTI JEJICH VZTAHU KVŮLI BARVĚ JEHO PLETI, ALE TEĎ MAJÍ VELMI KRÁSNOU DCERU

PŘIPOMÍNÁME: RODINA NAŠLA V LESE OSAMĚLOU STAŘENKU, KTERÁ VE STARÉ CHATRČI STĚŽÍ PŘEŽÍVALA. PŘINESLI JÍ ZÁSOBU JÍDLA A POTÉ ZORGANIZOVALI OPRAVY

Share