Můj bratr mě nepozval na svatbu, protože jsem mu odmítla vzít půjčku právě na tuto svatbu

Můj bratr mě nepozval na svatbu, protože jsem mu odmítla vzít půjčku. A půjčka byla potřeba právě na svatbu. Podle mě je těžké vymyslet hloupější plýtvání peněz, o čem jsem řekla svému bratrovi. Ale urazil se a přestal se mnou komunikovat.

Jsem o pět let starší. Když mi bylo dvacet, moji rodiče zemřeli a vzala jsem si bratra do své péče. Bylo to velmi těžké období, ale myslela jsem si, že už jsem dospělá a můj bratr je ještě dítě.

Často mi říkal, že nejsem jeho matka. Matka samozřejmě ne, ale snažila jsem se ho vychovávat a dělat vše pro to, aby se cítil pohodlně. Je velmi obtížné být autoritou s tak malým věkovým rozdílem. Sama jsem neměla tušení, jak žít tento život.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ale v sedmnácti se můj bratr nějak uklidnil, začali jsme se hádat méně často. Když dokončil školu, rozhodli jsme se, že půjde do práce, a já dokončím studium. Nechtěl dál studovat.

A tak jsme to udělali. Bydleli jsme v bytě našich rodičů. Tak jsme žili tři roky. Potom bratr přivedl Hanu a představil ji jako svou nevěstu. Bratrovi je 20, jeho nevěstě 19, ale rozhodli se vzít. Snažila jsem se promluvit si s bratrem, ale on mě neuslyšel.

Hana pracovala jako administrátorka v salonu. Dívka je hloupá. Trpělivě jsem čekala, až můj bratr otevře oči.

Do jejich vztahu jsem nezasahovala, žila jsem svůj život: práce, nový přítel, plány na dovolenou. Proto jsem se doma příliš často neobjevovala.

Svatba / Ilustrační foto / Zdroj: bdplanner.by

Ukázalo se, že Hana chce luxusní šaty, dlouhý závoj, limuzínu, nejlepší restauraci atd. Bratr nebyl tomu proti, ale nemá peníze.

Rodiče Hany, kteří žijí na vesnici a pracují na farmě, nemohou finančně pomoci. Já vlastně také. Můj bratr prošel spoustou bank, ale všude mu byla zamítnuta půjčka. Ale nevěsta chce krásnou a velkou svatbu.

Bratr se obrátil na mne s žádostí. Chce, abych mu jen vzala půjčku, a oni zaplatí sami. Odmítla jsem. Pokusila jsem se vysvětlit, že utrácet takové peníze na svatbu je vrchol hlouposti. Navíc není fakt, že s Hanou budou moci platit. A nevěřím, že jim manželství dlouho vydrží. Půjčku ale bude nutné v každém případě splatit.

Bratr a sestra / Ilustrační foto / Zdroj: kaluga-poisk.ru

Můj bratr řekl, že mu závidím, že ačkoli je mladší, ale už zakládá rodinu a já jsem není vdaná.

V důsledku toho se můj bratr na mě urazil a řekl, že mě nechce vidět na své svatbě. V ten den s Hanou se hrdě sbalili a odešli.

Nyní se můj bratr na mě uráží, ale jsem si jistá, že čas přijde a vzpomene si na moje slova. Prozatím můžu jen doufat, že si půjčku nevezmou a můj bratr se nedostane do dluhů.

PSALI JSME: MOJE SESTRA SE ROZHODLA NASTĚHOVAT DO MÉHO BYTU. JE SI JISTÁ, ŽE HO NEBUDU PRONAJÍMAT, PROTOŽE TO POTŘEBUJE VÍC

PŘIPOMÍNÁME: SYN MATKU NA SVATBU NEPOZVAL, A KDYŽ ONA VOLALA, NEZVEDAL TELEFON: CO SE STALO

Share