Monika Marešová se pochlubila roztomilou fotkou dcery Alex: „Dcera se jim skutečně povedla,“ uvedla Šárka Vaňková

Monika Marešová se nedávno poprvé stala maminkou a teď si mateřství užívá. Ve čtvrtek ukázala novou fotku své dcery Alex. Zpěvačka Šárka Vaňková řekla, že Monice moc přála, aby se stala matkou. Píše o tom web ŽivotvČesku.cz.

Monika Marešová / Zdroj: youtube.com

Dá se říct, že život Leoše Mareše a jeho ženy Moniky se po narození dcery změnil. Šťastní rodiče často zveřejňují na sociálních sítích fotografie dcery nebo společné fotografie.

Monika Marešová ve čtvrtek ukázala snímek, na kterém její dcera spí. Alex byla v dece a vypadala jako roztomilý medvídek.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Fanouškům se podobné snímky líbí. Některé celebrity jsou také velmi rády, že Monika s Leošem konečně dočkali prvního společného potomka.

K takovým celebritám patřila i zpěvačka Šárka Vaňková. Jedním z jejích přání bylo, aby se Monika stala matkou a aby se jí narodila holčička. Její přání se splnilo. Zpěvačka věří, že dcera zdědí po matce krásu a že bude zdravá, protože to je nejdůležitější.

Šárka Vaňková / Zdroj: youtube.com

„Oba rodiče sleduji na Instagramu a moc jim fandím, dcera se jim skutečně povedla,“ řekla pro Život v Česku Šárka Vaňková.

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ POPRVÉ VEŘEJNĚ PROMLUVILA O ROZCHODU S PETREM VOJNAREM: „ZAŽILI JSTE TO,“ PTALA SE FANOUŠKŮ

PŘIPOMÍNÁME: JAK NYNÍ VYPADÁ VÍT STARÝ: MAMINKA NADANÉHO HUDEBNÍKA ZVEŘEJNILA JEHO FOTOGRAFII

Share