Monika Binias v plavkách: prozradila, jak zhubnout a jak si udržet krásnou postavu

Monika Binias je nyní koučkou, mluví o hubnutí a radí s seberozvojem. Brzy bude léto, což znamená, že začne koupací sezóna. Prozradila proto, jak si udržet krásnou postavu. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Diváci si pamatují reality show Štiky, díky které se Monika Binias proslavila. Tehdy byl jejím manželem Michal Štika a tak měla příjmení Štiková. Ale tehdy měla ještě kila navíc.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Před několika lety se ale rozvedla s manželem a pak se provdala za mladého hokejistu Petra Biniase. Nyní s ním žije v sousedním Německu.

Navíc se jí podařilo zhubnout a teď může prozradit některé rady, které by mohly být užitečné pro mnoho žen. To může být aktuální téma, protože brzy začne koupací sezóna.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Koučka řekla, že pro ni osobně koupací sezóna není důležitá, protože chce neustále vypadat dobře, a to nejen v plavkách, ale i v oblečení.

„Musím říct, že teď po čtyřicítce už dá větší práci se udržet v kondici,“ řekla pro Život v Česku Monika Binias. Dodala ale, že pokud člověk není nemocný a nemá nějaké genetické problémy, které souvisejí s nadváhou, může normálně zhubnout. Důležité je, aby člověk měl touhu a vůli.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

„Nejdůležitější pro mě osobně byl jednoznačně jídelníček,“ dodala Monika. Podle ní musí člověk poslouchat své tělo, aby pochopil, jaký režim a strava jsou pro něj vhodnější.

Pro některé lidi může být vhodný takový režim, kdy jedí jen dvakrát denně, ale ona jí často, může to být i šestkrát denně. Navíc upozornila, že důležité je, aby si člověk sám uvařil jídlo a nestál ve frontě na fastfood.

Monika Binias / Zdroj: tv.blesk.cz

Koučka jí převážně lehká jídla i zeleninu, v její stravě jsou také sýry. Doporučuje ale vyhnout se sladkým nápojům a pečivu.

Kromě toho prozradila, že nesportuje, nemá ráda fitness centra. Podle ní má hodně práce a proto se hodně hýbá. Navíc Monika a Petr často volí aktivní odpočinek.

PSALI JSME: „TEN POCIT NEPŘEJU NIKOMU Z VÁS“: ORNELLA KOKTOVÁ PROZRADILA, JAK SE JEJÍ SYN ZTRATIL

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROZRADILA, S KÝM JÍ JE NEJLÍP: „JSEM NAPROSTO SPOKOJENÁ, JE NÁM DOBŘE“

Share