Monika Binias ukázala své bydlení: tento byt zařizovala společně se svým manželem Petrem

Monika Binias žila v ČR podstatnou část svého života, ale poté, co se provdala za svého manžela Petra, přestěhovala se s ním do sousedního Německa. Společně si zařídili bydlení tak, aby se jim líbilo. Monika prozradila více pro portál ŽivotvČesku.cz.

Na Instagramu zveřejnila video, ve kterém trochu ukázala místo, kde žije se svým manželem. Obě místnosti vypadají tak, jak si to sama přála, ale líbí se to i jejímu partneru Petrovi.

„Musím říct, že jsem bydlení zařizovala spíš já, ale věci chodíme vybírat spolu a naštěstí máme skoro stejný vkus,“ řekla Monika Binias pro Život v Česku.

Pokud si podle ní Petr není jistý ohledně nějakých věcí, nechává to na ní. Ale někdy sám může najít nějaké zajímavé věci, které budou vypadat skvěle v jejich domě.

Řekla tak, že jednoho dne spatřil v Benátkách v jednom z obchodů velmi pohledného skleněného koně. Nebo také Petr vybral pro obývák skvělý odstín koberce, který vypadal lépe než ten, který původně vybrala Monika.

Kromě toho prozradila, že její partner s ní dokonce rád chodí nakupovat. Určitě se jí líbí jeho iniciativa a že je dost aktivní.

Podle ní se nevyhýbá nákupům, chce se často zúčastnit, což ji dokonce překvapuje. Vzpomíná, že když byla opatření proti koronaviru na jaře zmírněna, prohlásil, že by spolu měli jít nakupovat.

Kromě toho plánují přijet do Česka, protože její maminka bude mít brzy svátek. Proto také chtějí jít společně vybrat nějaký dárek pro ni.

PSALI JSME: KAUZA ČAPÍ HNÍZDO NABÍRÁ NA OBRÁTKÁCH: POLICIE VYSLECHNE ANDREJE BABIŠE MLADŠÍHO

PŘIPOMÍNÁME: PRO HLŮŠKOVOU EXISTUJE POUZE JEDNÁ MOŽNOST, JAK VĚZENÍ V PÁKISTÁNU OPUSTIT: JAK DLOUHO MUSÍ ZNOVU ČEKAT

Share