Kauza Čapí hnízdo nabírá na obrátkách: Policie vyslechne Andreje Babiše mladšího

Kauza Čapí hnízdo se vrací policii. Důvodem je potřeba ve výslechu důležitých svědků. Policie by tak měla vyslechnout Andreje Babiše mladšího, který je nyní v České republice a mohl by vysvětlit některé okolnosti kolem případu. Informuje o tom web novinky.cz.

Kromě toho policie by měla vyslechnout i bývalého manažera farmy. Informaci již uváděl server aktualne.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Syn Andreje Babiše, který podle slov premiéra byl v té době akcionářem Čapího hnízda avizoval, že je připraven poskytnout svá svědectví a pomoct vyšetřování.

Kromě výslechu se zúčastní někdejší manažer farmy, který před časem říkal, že během prvního vyšetřování neřekl celou pravdu. Mimo jiné měl by promluvit i o zapojení premiéra do projektu.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Státní zastupitelství nyní rozhodlo o obžalobě, které navrhla polici na konci jara. Stíhaní v této kauze jsou Andrej Babiš a bývalá poradkyně Jana Nagyová.

Předseda vlády obvinění odmítá a je přesvědčen, že případ je určen k jeho poškozování.

PSALI JSME: „BUDE TO NÁROČNÉ PRO VŠECHNY, ALE JINÉ CESTY NENÍ“: ROBERT PLAGA UVEDL, ŽE ŠKOLY SE BUDOU MUSET ZAMĚŘIT NA DOUČOVÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: „OKAMŽITĚ BYCH VRÁTILA VŠE DO STARÝCH KOLEJÍ“: SOŇA PEKOVÁ PROZRADILA, JAK SE CHOVÁ MUTACE KORONAVIRU DELTA A JAK BY NA NÍ MĚLA VLÁDA REAGOVAT

Share