Monika Binias se svým manželem oslavila první rok od své svatby: Jak se žije známé podnikatelce s mladším mužem

48letá podnikatelka Monika Binias se moc dlouho snažila vyhledat svoji lásku, a nakonec ji našla s hokejistou Petrem, se kterým oslavila první rok od své svatby. S nimž je velmi šťastná a je jistá, že Petr bude s ní celý život.

Monika Binias se svým manželem/Zdroj: instagram.com

Portálu ŽivotvČesku Monika řekla, jak se jí žije s mladším mužem. Podle jejich slov, její manžel je úžasný, a s nim se může popovídat dlouhé hodiny. Svatba jenom zlepšila vztah Moniky a Petra, kvůli čemuž dnes jsou velmi šťastní.

Pár má za sebou několik dovolených, které si opravdu užili. Věk velkou roli v jejím vztahu nehraje, protože Monika má spoustu energii a je velmi aktivní ženou, která stejně jako její manžel má ráda adrenalin.

Monika Binias se svým manželem/Zdroj: instagram.com

Kvůli tomu, že jsou oba aktivní, několikrát už měli společné dobrodružství. Binias je ale jistá, že to, že má mladšího manžela je úžasné. Monika ale nechápe ženy, které začínají vztah se staršími muži.

“Když je to promyšlený kalkulovaný vztah bez lásky a ještě k tomu si žena najde starého partnera, považuji to přímo za strašnou kombinaci,” řekla zmíněnému portálu Monika.

Monika Binias se svým manželem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „VŮBEC JSEM TO NEPOCHOPILA“: AGÁTA HANYCHOVÁ SE PUSTILA DO SVÉHO BÝVALÉHO MANŽELA JAKUBA PRACHAŘE

PŘIPOMINAME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ NAVŠTÍVILA SVÉHO MANŽELA VE VĚZENÍ V DEN VÝROČÍ SVATBY: „BYLA JSEM NA PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ SVÉHO MUŽE“

Share