Jakmile 67letá zdravotní sestra odešla do důchodu zveřejnila snímek: jak oblíbené povolání mění lidé

Jakmile sedmašedesátiletá zdravotní sestra odešla do důchodu zveřejnila snímek. Jen se podívejte, jak oblíbené povolání mění lidé. Žena pracovala v nemocnici 42 let.

Zdravotní sestra, která na stejném místě pracovala 42 let/ Zdroj: ukr.media

Sedmašedesátiletá zdravotní sestra ukázala, jak vypadala na začátku své kariéry a po odchodu do důchodu. Přes téměř pět desetiletí začala porodní asistentka vypadat jen lépe.

Před 45 lety si autorka získala své první zaměstnání. Po absolvování lékařské fakulty získala dívka zaměstnání v profesi, o které snila od dětství.

Poté, co pracovala tři roky jako obyčejná zdravotní sestra, se stala porodní asistentkou. A na stejném místě pracovala dalších 42 let. Teď je ale načase, aby žena odešla do důchodu. Na oslavu důležité události znovu vytvořila fotografii, podle vzoru snímku, který pořídila na začátku své kariéry.

Zdravotní sestra, která na stejném místě pracovala 42 let/ Zdroj: ukr.media

„Právě jsem odešela do důchodu po 42 letech práce porodní asistentky ve stejné nemocnici. Tady jsem na začátku (1979) a na konci své kariéry!“ podepsala fotku žena.

V roce 2021 je na druhé fotografii té ženě už 67 let, ale může to někdo poznat podle jejího vzhledu?

Uživatelé na sociálních sítí jsou si jistí : to rozhodně ne!. Když zjistili věk porodní asistentky v důchodu, doslova jí odmítli věřit. Zdá se, že mezi obrázky uplynuly maximálně dvě desetiletí.

„Je jí 42 let?!“

„Gratuluji! Mimochodem, vypadáte skvěle!“

Ale kromě obdivování vzhledu 67leté sestry se mnoho uživatelů zajímalo, jak je to možné 42 let pracovat na jednom místě a na jedné pozici? Autorka měla jednu odpověď: hlavní je obdivovat svou práci, to je vše.

„Měla jsem velké štěstí, že jsem si zvolila povolání, které se mi opravdu líbilo. Cítila jsem se užitečnou pro ostatní lidi. Samozřejmě zažila jsem tam hodně stresu, ale celkově to bylo skvělé.“

Také v komentářích žena uvedla, že za celou dobu práce obdržela pouze jednu stížnost, na což je velmi pyšná.

PSALI JSME: LETUŠKA MÁLEM VYHODILA ŽENU Z LETADLA KVŮLI ŠORTKÁM: TAKOVÉ CHOVÁNÍ JE ZCELA NEPŘIJATELNÉ , PÍŠOU LIDI

PŘIPOMÍNÁME: „CO JE V TUTO CHVÍLI RACIONÁLNÍ“: ROMAN PRYMULA PROZRADIL, CO UMOŽNÍ VRÁTIT ŽIVOT V ČESKU DO NORMÁLU

Share