Monika Binias po boku svého manžela jen záři: Žena prozradila, kolik dovolených by chtěla stihnou během letošní letní sezóny

Monika Binias před rokem se vdala za Petra Biniase, se kterým je velmi šťastná. Monika je po uši zamilovaná a dnes cestuje se svým manželem po celé Evropě. Portálu ŽivotvČesku prozradila, kolik dovolených by chtěla stihnout během letošní letní sezóny.

Monika Binias/Zdroj: youtube.com

Monika řekla, že během seznámeni se svým partnerem Petrem, byla jistá, že je vážným a nedostupným mužem, opak ale byl pravdou. Podle jejich slov, během vztahu s nim zjistila, že je velmi otevřeným a usměvavým mužem, čímž se moc často chlubí pomoci fotek na sociálních sítích.

Monika Binias/Zdroj: youtube.com

Ve dnešní době cestování po Evropě je jednoduše, než bylo před několika měsíci, kvůli čemuž Monika se svým manželem naplánovali až 4 dovolených. Dnes se nachází v bulharském Nesebaru, ale potom plánují odletět na Mallorcu a také mají ve plánu navštívit Itálii.

Monika by moc chtěla v Itálii uvidět Benátky, vyfotit se vedle Pisánské věži, a také by chtěla navštívit San Marino. Na všechny dovolené se se svým manželem hodně těší.

Monika Binias a její partner Petr/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JENNIFER LOPEZOVÁ POPÍRÁ ZÁKONY STÁRNUTÍ: 51LETÁ ZPĚVAČKA UKÁZALA SVÝM FANOUŠKŮM, JAK VYPADÁ PO RÁNU

PŘIPOMINAME: OBDIVOVAL HO I KAREL GOTT: JAK ŽIL LEGENDÁRNÍ ZPĚVÁK STANDA PROCHÁZKA

Share