Monika Bagárová dnes slaví své 27. narozeniny: Jak z mladé účastníce pěvecké show se stala porotkyní a skvělou matkou

Talentovanou zpěvačku Moniku Bagárovou znají jistě všichni. Ona se proslavila hlavně díky show Česko Slovenská Superstar. Ona se zúčastnila první řady tohoto pořadu který se konal v roce 2009.

Monika Bagárová/ Zdroj: YouTube

I když Monika tehdy soutěž nevyhrála, to jí však nezabránilo nahrát spoustu duetu s jinými zpěváky a i vlastních písni. Nyní Monika se vrací na výše zmíněný pořad, ale už jako členka poroty.

Monika Bagárová s rodinou/ Zdroj: koktail.pravda.sk

Monika dokonce měla možnosti si zahrál vedlejší roli ve filmu v roce 2012. Tehdy Bagárovou fanoušci mohli vidět v televizním snímku Definice lásky.

Monika Bagárová / Zdroj: YouTube

Dnes Monika Bagárová slaví své 27. narozeniny spolu se svou rodinou. Ještě v květnu minulého roku ona porodila krásnou dceru, Rumii a vychovává ji spolu se svým partnerem Makhmudem Muradovým.

Monika Bagárová, Machmud Muradov a jejich dcerka Rumie / Zdroj: Instagram

Monika Bagárová, Makhmud Muradov a dcerka Rumia / Zdroj: Instagram

Tato skvěla žena doslova vyrostla před očima Čechů a je jasné, že ona je nejen skvělou zpěvačkou ale také skvělou maminkou pro své dítě. Bagárová často sdílí s fanoušky na Inatagramu společné fotografie své šťastné rodinky.

Monika Bagárová se svou dcerkou / Zdroj: Instagram

Monika Bagárová se svou rodinou / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: “JE NEJVYŠŠÍ ČAS, ABYCHOM ODLOŽILI VŠECHNY ZLOZVYKY”: LADISLAV ŠPAČEK PROMLUVIL O NÁVRATU DO NORMÁLNÍHO ŽIVOTA PO PANDEMII

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE POCHLUBILA FOTKAMI, KTERÉ UDĚLALA POD VODOU: S KÝM MĚLA KRÁSNÁ ZPĚVAČKA NEOBYČEJNÉ FOCENÍ

Share