Moje přítelkyně zapomněla vypnout telefon a já jsem slyšel všechno: Co řekla své kamarádce

Jednoho dne se moje přítelkyně hodně změnila. Začala být trochu tajná, měla „své“ záležitosti, tajně ode mě někam šla. Bylo to, jako by si mě nevšimla. To trvalo dva týdny. Jednoho večera pak šla za kamarádkou do kavárny nedaleko od našeho domu.

 

Přítel / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Z nějakého důvodu mě znovu požádala, abych jí nevolal. Ale na ulici už byl soumrak a po chvíli jsem se rozhodl jí zavolat. Krátce jsme si povídali, řekl jsem jí, že mi chybí, a že na ní čekám doma a smažím nám brambory. Stiskl jsem reproduktor, abych lépe slyšel její slova, protože kvůli bramborám na sporáku bylo velmi těžké jí slyšet.

 

Přítel / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Rozloučili jsme se. Přešla vteřina, dvě… A najednou jsem slyšel, jak její kamarádka říká: „A kdy mu to řekneš?“ Utichl jsem a uvědomil jsem si, že moje přítelkyně zapomněla vypnout telefon, a slyším celou jejich konverzaci.

 

Přítel a jeho přítelkyně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Vypnul jsem brambory. Můj reproduktor byl stále zapnutý. Stál jsem na místě poblíž stolu s telefonem… Ona: „Nevím, jak mu říct, co když mě náhle opustí?“ Kamarádka: „Dobře ho znáš, vypadá to, že je to slušný člověk, neměl by…“

 

Přítel a jeho přítelkyně / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Nakonec dalších pět minut změnilo celý můj život. Zjistil jsem, že s ní budeme mít dítě! A ona se neodvažuje mi to říct, protože si mnou není jistá, protože jsem jí to stále nenavrhoval!

Okamžitě jsem se oblékl, věděl jsem, ve které kavárně sedí. Byl jsem tak šťastný! Šel jsem do samoobsluhy, koupil jsem jí růže, pak jsem spěchal do klenotnictví, a odtamtud přímo do kavárny, kde seděli.

 

Přítelkyně s kamarádkou / Ilustrační foto / Zdroj: freepik.com

 

Měli jste vidět její překvapený pohled, když jsem přišel s kyticí, podal jí prsten a řekl: „Vím všechno, jsem tak šťastný, vezmeš si mě?“ Teď už není moje přítelkyně, ale moje manželka! Máme dvě děti a jsem tak rád, že ten večer zapomněla vypnout telefon, jinak bych jsme se dlouho neodvážili založit rodinu!

 

PSALI JSME: O SVATBĚ TOLIK SNILA, ŽE SI JI ZAPLATILA SAMA

PŘIPOMÍNÁME: OTEC UKÁZAL, PROČ JE NEMOŽNÉ MLUVIT PO TELEFONU, KDYŽ SE NABÍJÍ: VÝSLEDEK ZMĚNIL ZVYKY MNOHA LIDÍ

Share