“Moje největší výhra jsou určitě mé dvě děti”: Agáta Hanychová promluvila, co plánuje dělat v budoucnu

35letá modelka Agáta Hanychová poslední několik měsíců je velmi šťastná. Vychovává své úžasné děti a má vztah s krasavcem Adamem. Dokonce plánuje se svým novým partnerem společný byznys

Agáta Hanychová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době Agáta portálu Extra promluvila o tom, co plánuje dělat v budoucnu. Byznys s Adamem už naplánovala dávno, a pomáhat jim budou děti Agáty.

Podle slov modelky, spolu se svým partnerem budou objevovat krásy České republiky. Agáta už založila účet na Instagramu, který se nazývá Obytňákem po Česku. “Já budu vařit, Adam řídit, Mia se bude malovat rtěnkou a Kryšpín bude vyrábět luky,” prozradila modelka.

Agáta Hanychová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Se svým partnerem Agáta je velmi šťastná, a dokonce říká, že je to jeden z nejmilejších a nejhodnějších kluků v jejím životě. Také modelka prozradila, kde se vidí za pět let.

“Tak já doufám, že hlavně živá,” překvapila Agáta, pro kterou rok 2020 byl také velmi nároční. Nejvíce štěstí ji přináší její děti, kterých modelka moc miluje. “Moje největší výhra jsou určitě měl dvě děti,” řekla maminka.

Agáta Hanychová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “DOUFÁM, ŽE ASPOŇ V OSMNÁCTI SE TO ZMĚNÍ”: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA O TOM, JAK UKLÁDÁ SVOU DCERKU DO SPÁNKU

PŘIPOMINAME: AGÁTA HANYCHOVÁ ZVEŘEJNILA SPOLEČNÉ FOTO SE SVOU BABIČKOU: JE TEDY JASNÉ PO KOM MÁ MODELKA OPTIMISMUS

Share