Agáta Hanychová zveřejnila společné foto se svou babičkou: Je tedy jasné po kom má modelka optimismus

Agáta Hanychová je známá všem jako modelka, moderátorka a majitelka modelingové agentury. Mimo jiné, one je tako vnučkou jedné z nejkouzelnější babičky na světě.

Navzdory své zaneprázdněnosti se modelka snaží trávit veškerý volný čas s rodinou. Důkazem je fotografie, kterou na své stránce na sociální síti Instagram sdílela Agáta.

Na fotografii je spolu se svou babičkou, které už je 96 let. K fotografii přidala popisek „bez filtru, jen láska“. Krása může být prokázána v každém věku, a nemusí to být nutně modelka, že?

Agáta tím chtěla říct, že její babička je upřímná osoba s dobrým srdcem. Během omezení kvůli koronaviru se její babička dokonce účastnila on-line mše.

Tato fotografie nemohla zůstat bez povšimnutí. Fotografie se mnoha lidem líbila a kromě toho, že mnozí klikli na srdíčko pod fotkou, také zanechali příjemné komentáře.

V komentářích psali, jak její babička vypadá dobře a že jím to spolu velmi sluší. Také některé komentátory psaly rady Hanychové, aby si vážila své babičky a pokud je možno jí věnovat více času, tak ať to rozhodně udělá.

Jiní jim přáli zdraví a úspěch, zejména v této složité době. Na Agátině babičce je vidět, že i přes svůj priklonný věk se stále dokáže upřímně usmívat.

PSALI JSME: HEREC MARTIN ZOUNAR DOČASNĚ „ZMĚNIL“ OBOR A STAL SE KADEŘNÍKEM: CO UDĚLAL S VLASY SVÉ PŘÍTELKYNĚ

PŘIPOMÍNÁME: ЕXPREZIDENT VÁCLAV KLAUS UKONČIL POBYT V KARANTÉNĚ: JAK SE LÉČIL

Share