Moje finanční pomoc mamince byla příčinou hádek s manželkou

Než jsme se vzali s manželkou, bydlel jsme spolu s mámou. Plat byl malý, stačilo koupit minimální sadu produktů a zaplatit účty. Mohl jsme si jen vydělit nějaké peníze z celkového rozpočtu na návštěvu fitka.

V 35 letech jsem oznámil mámě, že se budu ženit. I když teď toho rozhodnutí lituji. Po svatbě jsme začali bydlet v bytě manželky s její dcerou z prvního manželství.

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Náš společný život nebyl snadný z samého začátku kvůli finanční situaci. Manželčin plát byl sice o něco větší než můj, ale rozhodl jsem se, že mamince budu pomáhat s placením veřejných služeb. Každý měsíc částka pomoci nepřesáhla 3 tisíce, ale…

Manželka na to měla jiný názor. Byla neustále nespokojená s mým „mecenášstvím“ a říkala, že my sami nemáme dost peněz, a já ještě dávám peníze mamince.

Ale na zaplacení veřejných služeb v třípokojovém bytě mamince stálo skoro polovinu důchodu a já jsem uvažoval o půjčce pro ni. Žena byla kategoricky proti mému rozhodnutí, protože nebyla ochotna splácet půjčku.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Navíc se připojila tchyně a řekla, že její dcera „táhne“ naši rodinu na svých ramenou a je to pro ní velmi těžké. A co já? Takže chodím do práce a žádně peníze z toho nemám, nebo co?

Situace doma je teď hrozná. Každý den jen slyším výtky, ale stejně kupují něco dobrého pro její dceru.

A nedávno manželka prohlásila, že by bylo pro všechny jednodušší, kdyby si máma vzala nájemníky do bytu! Nebo vůbec prodala své bydlení a koupila malý byt. Jaká drzost! Ukázat mé mámě, kde a jak má žít!

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Už mnohokrát jsem litoval manželství a jen si vzpomínám na doby, kdy jsem žil klidný život, sportoval a nikdo mi nic nevyčítal. Co mám teď dělat?

PSALI JSME: MLADÁ MATKA BYLA KRITIZOVÁNA KVŮLI PROPÍCHNUTÝM UŠÍM DVOUMĚSÍČNÍ DCERY

PŘIPOMÍNÁME: „MAMI, KONEČNĚ JSI V DŮCHODU. TEĎ MŮŽEŠ ČASTĚJI HLÍDAT VNOUČATA“

Share