Zdeněk Godla ve StarDance všechny překvapil svou košilí: ale určitě mu pomohl jeho smysl pro humor

Herec Zdeněk Godla poprvé ukázal divákům pořadu StarDance, co se naučil v tanci spolu se svou partnerkou, předvedli tanec „u krmelce“. Ale stal se miláčkem diváků právě díky své bezprostřednosti během rozhovoru v show. Některé lidí ale překvapilo, že měl na sobě jedovatě růžovou košili. Píše o tom server Aha!

Zdeněk Godla tančil s tanečnicí Terezou Pruckovou. Někteří lidé ale upozorňovali nejen na jejich tanec, ale také na to, že herec měl na sobě růžovou košili.

Zdeněk Godla / Zdroj: youtube.com

Moderátor Marek Eben na to také upozornil, a tak se ho zeptal, zda kdysi nosil už podobnou košili. Herec na tuto otázku odpověděl s vlastní mu bezprostředností.

Zdeněk Godla a Tereza Prucková / Zdroj: Aha!, ČT

Moderátor ale žertoval, že osobně by kvůli tak krátkému rozhovoru nechtěl zničit svou kariéru moderátora. Poté předal slovo členům poroty.

Celá tato situace se zdála pro některé diváky i členy poroty velmi vtipná. „Ty můžeš v pohodě tancovat u krmelce a srnky nevyplašíš,“ řekl Richard Genzer.

Zdeněk Godla / Zdroj: youtube.com

Členové poroty ocenili výkon tanečního páru a dali jim jen 16 bodů. Fanoušci herce však jeho vystoupení na parketu ještě uvidí.

Tentokrát měl sice toporné vystoupení, ale mnohým se líbil jeho smysl pro humor. Je to sice taneční soutěž, ale je to také show a divákům jsou obě tyto složky důležité.

Zdeněk Godla / Zdroj: youtube.com

Favority této show zůstávají herec Jan Cina s Adrianou Maškovou a krasobruslař Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou. Každý z těchto párů získal od členů poroty 32 bodů.

Mohlo by vás zajímat:Sylvester Stallone opublikował smutne wieści. Jego fani będą zasmuceni. Co się stało

PSALI JSME: JAK SE DAŘÍ ALEŠI CIBULKOVI PO OPERACI: „TEĎ JSEM KONTROLOVANÝ“

PŘIPOMÍNÁME: POLOVINA POSLANCŮ BUDE TUTO FUNKCI VYKONÁVAT POPRVÉ: ČEKÁ JE SLUŠNÝ PLAT A MNOHO DALŠÍCH BENEFITŮ

Share