Moje dcera a vnučka vzaly peníze po prodeji mého bytu a teď si mě nevšímají

Být sobecký v dnešní době je možná i dobrá věc. Jak je to ale možné tak jednat s milovanou osobou?

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Moje dcera mi slíbila, že se o mě postará, ale místo toho čeká, až budu odcházet do nebe. A to všechno proto, že jsem udělala chybu poté, co jsem podlehla jejímu krásnému přesvědčování prodat můj byt. Moje dcera prodala svou garsonku a společně jsme koupily třípokojový byt a nyní žijeme společně – já, moje dcera a moje vnučka.

Dívka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Teď, když mi moje dcera nemá co brát, předstírá, že neexistuju, a přesvědčila vnučku, aby se mnou zacházela stejně. I když jsem svou dceru vychovávala sama od dvou let po smrti manžela. Když byla moje prváčkou, otěhotněla. Porodila dceru a pokračovala ve studiu. A já jsem se starala o dítě a vychovávala dívku. Dcera měla muže, ale nikdy si s nikým nevybudovala vážný vztah.

Žena/Zdroj: kenguru.plus

Vnučka tedy vyrostla bez účasti své matky a nastoupila na vysokou školu. Když moje dcera přerušila vztahy se svým dalším milencem, začala mě přesvědčovat, abych prodala svůj byt, aby jsme si koupily třípokojový byt a žily šťastně spolu. Myslela jsem, že s mými vážnými nemocemi, bydlení s lidmi, kteří jsou mi blízcí, bude lepší.

Od té doby žijeme spolu. Ale spolu to není správný výraz, protože každý se stará o sebe. Ani moje dcera, ani vnučka přes den se ani nepřijdou zeptat, jak se cítím.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Moje dcera často má návštěvy a častěji bez mé účastí. A pokud se to stane, tak mě dcera může nazvat bláznem nebo mě jinak ponížit, přestože jim dávám celý svůj důchod. Nedávno dcera začala žít s jiným mužem, ten se chová v našem bytě jako pán – po bytě se pohybuje jen v boxerkách. Když jsem požádala, aby se oblekl, poslal mě.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Řekla jsem o tom dceři a ona řekla, že je to moje vina, nemusím nikomu nic říct. Vnučka je neustále ve škole, pak flámuje s přáteli. A když je doma, nechce se mnou mluvit. Včera jsem měla narozeniny, upekla jsem dort, uvařila večeři, ale mi nepoděkoval, ani nepoblahopřál. Cítím se jako cizí člověk ve své rodině.

PSALI JSME: MÁMA A DCERA PLAVALY V MOŘI A NEČEKALY, ŽE PRO NĚ OTEC PŘIPRAVIL PŘEKVAPENÍ

ČTĚTE TAKÉ: MOJE DCERA ŽIJE JAK CHCE A VNOUČATA MUSÍM HLÍDAT JÁ: JSEM UNAVENÁ, ROZHODLA JSEM SE TOTO UKONČIT

Share