“Mohu tedy jen potvrdit, že je to pravda”: Jitka Boho promluvila o rozchodu s režisérem Matějem

29letá známá zpěvačka Jitka Boho je velmi krásnou a skvělou ženou, ale ve vztahu se jí bohužel nedaří. Portálu Super oznámila, že se svým partnerem Matějem rozešla.

Jitka Boho/Zdroj: instagram.com

Jitka nechtěla, aby se o tom dozvěděla veřejnost, ale o rozchodu jako první promluvil její už bývalý partner. “Když se to už stalo, mohu tedy jen potvrdit, že je to pravda,” řekla zmíněnému portálu zpěvačka.

Víc o svém rozchodu Jitka sdělovat nechce a asi nebude. S Matějem byla spolu od loňského června, a nejvíc za známou zpěvačku byli rádi její fanoušci, protože měla dost náročný rozchod se svým manželem Lukášem Boho.

Jitka Boho se svým býválým partnerem/Zdroj: instagram.com

Na svých sociálních sítích často sdělovala fotky se svou novou láskou, kvůli čemuž si všichni mysleli, že mají úžasný vztah, ale bohužel opak byl pravdou.

Spolu pár vychovával tři děti, jednu dceru má Jitka, a dvě děti její už bývalý partner. Pár dokonce spolu nebydlel, ale společný život plánoval. Matěj na svém Instagramu sdílel před pár dni společnou fotografii, pod kterou napsal, že se mu nepodařilo získat srdce Jitky, čímž i potvrdil rozchod.

Jitka Boho se svým býválým partnerem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “V ŽIVOTĚ JSEM NEPOZNAL LEPŠÍ ŽENSKOU”: SÁMER ISSA PROMLUVIL O SVÉ PARTNERCE A TAKÉ O MOŽNÉ SVATBĚ

PŘIPOMINAME: “TO, ŽE PŘIŠEL NA SVĚT ALBERT, NENÍ NÁHODA”: OLGA MENZELOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O SVÝCH PARTNERECH A DĚTECH

Share