“Mohla bych si přivydělávat jako hodinová manželka”: Ivana Jirešová promluvila, со dělá v době koronaviru

43letá herečka Ivana Jirešová ve dnešní době kvůli koronavirové pandemii nikde nepracuje, kvůli tomu začala zlepšovat svůj dům, ve kterém bydlí se svou dcerkou. Dokonce herečka prozradila, že se nebojí i mužských řemeslnických prací.

Ivana Jirešová/Zdroj: instagram.com

“Mohla bych si přivydělávat jako hodinová manželka,” prozradila portálu Super Ivana, která začala předělávat pokoj své dcery. Její dcerce Sofii je už 16 let, ale doteď bydlí v dětském pokoji, kvůli tomu se Ivana rozhodla přeměnit ho v pubertální pokoj.

Podle slov herečky, v pokoji Sofii všude byla jen bílá a růžová barva, a teď její dcerka by moc chtěla to změnit. Ivana se rozhodla udělat pokoj, ve kterém všechno bude šedé a černé. Předělávat pokoj bude herečka se svou dcerou a maminkou.

Ivana Jirešová se svou dcerkou/Zdroj: instagram.com

Jirešová řekla, že díky své mamince, která ji všemu naučila, zvládne udělat všechno, co potřebuje pro zvelebování svého domu. “Umím patinu, umím malovat, už jsem se naučila i betonovou stěrku,” řekla herečka. Jirešová také prozradila, že umí řídit, tahat kameny a také kopat díry, pro sázení stromů.

Ivana Jirešová se svou maminkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JITKA SEDLÁČKOVÁ SMYSL PRO HUMOR ROZHODNĚ NEZTRÁCÍ: JAK HEREČKA BAVÍ FANOUŠKY NA INSTAGRAMU

PŘIPOMINAME: JANA HLAVÁČOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA, PROČ SE ODMÍTLA NECHAT OČKOVAT PROTI KORONAVIRU: HEREČKA ŘÍKÁ, ŽE UŽ TO PRO NI NEMÁ SMYSL

Share