Míša Nosková před týdnem porodila miminko: proč tak dlouho tajila nového člena rodiny a jaké jméno dcerka dostala

Michaela Nosková přivedla na svět další dceru a starší Eliška tak bude mít sestřičku. Zpěvačka ovšem veřejnosti šťastnou zprávu neoznámila ihned, protože rodila císařským řezem. Dcerka od rodičů dostala jméno Jasna Marianne. Píše o tom web blesk.cz.

Nosková se s partnerem Jindřichem Čandou dočkala dalšího dítěte. Dcera se narodila před týdnem, ale pár tuto informaci celou dobu tajil. „Závěr těhotenství i porod provázely drobné komplikace, a tak se muselo nakonec přistoupit k operativnímu způsobu porodu,“ prozradila umělkyně.

Se zveřejněním této šťastné zprávy rodiče čekali, protože se chtěli ujistit, že vše bude v pořádku. Aktuálně jsou doma a jsou všichni zdraví.

Dcera Michaely Noskové / Zdroj: blesk.cz

Jména prý rodiče vybírali spolu a musela mít význam. První jméno Jasna Michaela a Jindřich vybrali, protože evokuje představu čistoty a světla. „A druhé jméno Marianne? To je zase Bohem milována,“ podotkla Nosková.

O tom, že je těhotná, Michaela promluvila až potě, co se s Čandou zasnoubila. Bříško dlouhou dobu nebylo téměř vidět a zpěvačka tak mohla sportovat a cvičit. Požehnaný stav u ní byl vidět až ke konci těhotenství.

Michaela Nosková / Zdroj: tv.blesk.cz

Nosková na sociálních sítích říkala, že si připadá jako velryba, ale již cítila, že se miminko na rodiče těší.

PSALI JSME: V CENTRU PRAHY SE KONALA DEMONSTRACE, LIDÉ PODPORUJÍ UKRAJINU: EVA HOLUBOVÁ PRONESLA EMOTIVNÍ PROJEV

PŘIPOMÍNÁME: JOSEF LAUFER UŽ DVA ROKY LEŽÍ V NEMOCNICI PO OPERACI: JEHO DCERA PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍM STAVU OTCE

Share