Josef Laufer už dva roky leží v nemocnici po operaci: jeho dcera promluvila o zdravotním stavu otce

Legendární herec, zpěvák, režisér a scenárista Josef Laufer na začátku roku 2020 podstoupil operaci srdce, poté se však z narkózy neprobudil. Dva roky už leží v nemocnici v Motole. O něj se nyní stará jeho dcera Ester. Nedávno řekla, jak na tom její otec je. Píše o tom CNN Prima News.

Josef Laufer / Zdroj: youtube.com

Na jaře by měl mít premiéru muzikál Ostrov pokladů, jedním z jeho spoluautorů je Josef Laufer. Legendární zpěvák a scenárista ho však neuvidí. Nemohl se zúčastnit ani oslav 20 let Divadla Broadway.

Na tuto oslavu místo něj přišla jeho dcera Ester. „Nedokážu ho nahradit. Ale jsem tady kvůli němu a za něj,“ řekla pro portál Blesk.cz Ester. Dodala, že za poslední dobu se stav otce nezměnil.

Josef Laufer / Zdroj: youtube.com

Když majitel divadla Oldřich Lichtenberg stál na jevišti, poslal Josefu Lauferovi vzkaz, věří, že se mezi ně herec vrátí. Určitě chce, aby se jeho zdravotní stav zlepšil.

Na začátku roku 2020 podstoupil Josef Laufer operaci srdce. Operace nebyla jednoduchá a bohužel po ní se neprobudil z narkózy.

Josef Laufer / Zdroj: youtube.com

Na konci léta 2021 Ester řekla, že čte otci vzkazy od jeho přátel, kolegů a fanoušků. Cítí, že všechno vnímá, ale podle ní nereaguje.

PSALI JSME: HELENA VONDRÁČKOVÁ OSLAVILA 19. VÝROČÍ SVATBY: MARTIN MICHAL PROZRADIL, CO JÍ DAL K VÝROČÍ

PŘIPOMÍNÁME: „LETÍM DO PAŘÍŽE PRO DUDLÍK DIOR“: BUDOUCÍ MIMINKO LEOŠE MAREŠE ČEKÁ LUXUSNÍ ŽIVOT A JAKÉ DÁRKY DOSTANE

Share