Helena Vondráčková oslavila 19. výročí svatby: Martin Michal prozradil, co jí dal k výročí

Zpěvačka Helena Vondráčková a její manžel podnikatel Martin Michal oslavili 19 společných let. Manželé se vzali 22. února 2003. Tentokrát se pár rozhodl oslavit výročí stejně jako dříve, tedy jako v období před pandemií. Píše o tom web ŽivotvČesku.cz.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka a podnikatel oslavili výročí společně s přáteli. Setkali se v pondělí, tedy 21. února. Povečeřeli v restauraci a všichni byli spokojení.

„Byli jsme v pražských Dejvicích v jedné velmi příjemné restauraci, Helča dostala 51 růží a velmi jsme si to užili,“ řekl pro Život v Česku Martin Michal.

Helena Vondráčková a Martin Michal / Zdroj: youtube.com

Manželé jsou šťastní, že jsou spolu. Žijí v obci Řitka, která je nedaleko Prahy. Jsou spolu už 19 let a jejich láska stále kvete.

„Helena je úžasná ženská,“ uvedl Martin Michal. Rozhodně se mu líbí, že jeho partnerka je pracovitá a skromná, navíc ji vnímá jako megahvězdu.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Vzali se v roce 2003 na hradě Karlštejn. I když první roky jejich manželství byly trochu náročné, ale teď je všechno v pořádku.

PSALI JSME: DCERA MONIKY BAGÁROVÉ A MAKHMUDA MURADOVA RUMIA MÁ I JINÉ „JMÉNO“: JEJÍ TETA PROZRADILA NEOBVYKLOU PŘEZDÍVKU

PŘIPOMÍNÁME: TENTO SVĚT OPUSTIL REŽISÉR SERIÁLU ULICE: OTAKAR KOSEK NATOČIL MNOHO FILMŮ A SERIÁLŮ

Share