Dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova Rumia má i jiné „jméno“: Její teta prozradila neobvyklou přezdívku

Někdy se stává, že si rodiče zvolí jméno pro své dítě, ale pak mu říkají trochu jinak. Například mohou ho oslovovat různými zdrobnělinami, nebo dokonce mohou vymýšlet přezdívku. Zpěvačka Monika Bagárová a zápasník MMA Makhmud Muradov mají dceru Rumiu, ale její teta prozradila, že holčička má i přezdívku. Píše o tom server Blesk.cz.

České celebrity si pro své potomky často vybírají neobvyklá jména. Například dcera Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova Rumia dostala jméno podle babičky.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Její babička žije v Uzbekistánu v Buchaře, ale sama Rumia žije s maminkou v Česku. Přestože bojovník často létá do Uzbekistánu, jeho matka se ještě nikdy nesetkala se svou vnučkou.

Zpěvačka a zápasník nejprve kvůli složité epidemiologické situaci nemohli letět do Uzbekistánu, ale pak neletěli kvůli krizi ve vztahu. Ale teď je pár zase spolu.

Makhmud Muradov / Zdroj: youtube.com

Sestra Moniky Natálie nedávno prozradila, že malá Rumia má také přezdívku. Teta se pro ni rozhodla vybrat takové jméno, které by bylo pro Čechy obvyklé.

„Od té doby, co jí říkám DÁŠO, tak už neslyším její opravdové jméno,“ napsala na Instagramu Natálie Bagárová.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho nedávno dala Rumii tričko, na kterém je vidět nápis „prostě Dáša“. Dodala, že vzniklo to ze srandy, ale teď se dá říct, že bude mít „Dáša“ svátek. Dagmar slaví jmeniny 20. prosince.

PSALI JSME: DAGMAR PATRASOVÁ PROZRADILA, ŽE NAHOŘE NOSÍ VELIKOST L, ALE OD PASU DOLŮ NOSÍ S: HEREČKA ŘEKLA DŮVOD

PŘIPOMÍNÁME: SYN MU NENÍ VŮBEC PODOBNÝ: CO ZDĚDIL PO OTCI SYN VÁCLAVA NECKÁŘE A JAK VYPADÁ POTOMEK SLAVNÉHO ZPĚVÁKA

Share