Miroslav Etzler je v nemocnici s covidem: jeho bratr Tomáš se tvrdě vyjádřil na sociálních sítích

Nedávno Miroslav Etzler prozradil, že byl hospitalizován s covidem a oboustranným zápalem plic. Herec se nenechal očkovat a nyní promluvil o tom, jak je vakcína důležitá. Informuje web super.cz.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Umělec do této doby měl opačný názor než jeho sourozenec Tomáš Etzler, který vakcinaci už dávno podporuje a před časem dokonce prohlásil, že neočkovaní neumírají dostatečně rychle. To samozřejmě způsobilo velký rozruch ve společnosti.

O tom, jak se nyní daří Miroslavovi nemluví, ale na sociálních sítích se nevyhnul dotazům ohledně toho, jestli by neměl změnit svůj názor vzhledem k tomu, že jeho bratr je nemocný.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Tomáš Etzler však razantně odpověděl a prohlásil, že lidé nesmí být sobci a nechat se očkovat, pokud jsou v rizikové skupině.

„Já si zase myslím, že lidé, celoživotní astmatici by se měli nechat v šestapadesáti očkovat,“ napsal novinář.

Miroslav si svou chybu již uvědomil a nyní žádá ostatní, aby se nechali očkovat. Obrátil se tak k lidem, kteří jsou odpůrci vakcín nebo stále váhají.

PSALI JSME: „UŽ JSEM Z TOHO PĚKNĚ ZOUFALÁ A DOST SMUTNÁ“: EVA BUREŠOVÁ PROMLUVILA O NEMOCI. ZPĚVAČKU A HEREČKU POTKALA NĚJAKÁ PRAPODIVNÁ CHŘIPKA

PŘIPOMÍNÁME: MILOŠ ZEMAN PODPORUJE POVINNOU VAKCINACI: „POLITICI SE BOJÍ ŘÍCI, ŽE JEDINÝM ŘEŠENÍM JE POVINNÉ OČKOVÁNÍ“

Share