“Mezi námi byl takovej zvláštní vztah”: Jiří Suchý promluvil, kdy se skamarádil se svým kolegou Jiřím Šlitrem

Známý herec, scenárista, textař a režisér Jiří Suchý v roce 1959 založil divadlo Semafor. Nedělal to ale sám, a pomáhal mu Jiří Šlitr. V divadle Suchý psal hry a texty většině zpěváků, Šlitr měl hudební talent, kvůli čemuž i skládal všem hudbu.

Jiří Suchý/Zdroj: youtube.com

Oba byli velice úspěšní, a moc často se spolu objevovali na scéně divadla Semafor. Všichni diváci byli jistý, že jsou nejlepší kamarádi, ale opak byl pravdou. Byli jen kolegy, a ve svůj volný čas se věnovali vlastním zálibám a přátelům.

Suchý portálu Blesk promluvil, že se skamarádil se Šlitrem příliš pozdě, jen rok před jeho smrti. Šlitr odešel do hvězdného nebe v roce 1969, a nikdo doteď neví přesnou příčinou jeho smrti.

Jiří Šlitr/Zdroj: youtube.com

Suchý se proslavil v 60. letech 20. století, protože napsal hity tehdejším nejznámějším českým celebritám. Dokonce psal texty i Jiřímu Šlitrovi, ale s nim moc dlouho nepřátelil.

“Mezi námi byl takovej zvláštní vztah, protože jsme byli každej absolutně mentálně jinej,” prozradil Suchý, který na kamarádství ani neměl dost času. Se Šlitrem Suchý se skamarádil v Německu, a od té doby s nim mluvil téměř každý den. Bohužel ale to netrvalo moc dlouho.

Jiří Šlitr/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: SOPHIE MARCEAU JE UŽ 55: ČEHO HEREČKA LITUJE NEJVÍCE

PŘIPOMÍNÁME: JABLKO NEPADLO DALEKO OD STROMU: DCERA HEREČKY EVY DECASTELO ZUZANKA ZDĚDILA PO MAMINCE KRÁSU A PŮVAB

Share