Matka otevřela osobní deník dcery a uviděla podivné nápisy: Po rozluštění šifry žena nedokázala zadržet slzy

Uživatelka Twitteru s Nickem HarukazeMi uklízela v pokoji Tsubakiho dcery, když náhodou našla v tašce čtrnáctileté dívky podivný poznámkový blok.

Podle HarukazeMi byla kvůli zdravotním problémům její dcera neustále pod dohledem lékařů, takže jít do nemocnice pro dívku byla obvyklá záležitost. Maminka vzpomíná, že na klinice Tsubaki velmi často nosila batoh, kde měla nejnutnější věci.

Právě v této tašce HarukazeMi našla zápisník, který se ukázal jako osobní deník její dcery. Zvědavost přesto zvítězila a žena se rozhodla podívat co je uvnitř. A dívka sama, zdá se, chtěla, aby její matka dříve nebo později našla její deník.

Deník / Zdroj: medialeaks.ru

Na každé stránce holčička psala samostatné fráze a brzy, když je shromáždila, žena dostala plnohodnotný text věnovaný právě jí. Po jeho přečtení HarukazeMi nedokázala zadržet slzy.

„Mami! Já tě miluji. Opravdu tě moc miluju. Vždycky tě budu podporovat tím, že se budu snažit co nejlépe. Vždycky budu s tebou. Ať jsem kdekoliv. Drž se mami. Jednou se sejdeme a zase si zahrajeme, dobře?“ napsala do svého deníku Tsubaki

Deník / Zdroj: medialeaks.ru

Matka dívky byla zmatená, protože ani nevěděla, že dcera kdysi vedla deník. Kdyby se japonka tedy nepodívala do tašky Tsubaki a neodvážila se do něj podívat, možná by nikdy neslyšela slova, která se dotkla jejího srdce.

„Dcera chtěla, aby ten vzkaz uviděla jen já, její matka. Možná se jí nebude líbit, že vám ukazuji deník. Promiň, Tsubaki. Ale upřímně doufám, že když se dozvíme o její laskavosti, mysli a síle, ostatní lidé budou sledovat jejímu příkladu. Tsubaki, jsem na tebe moc pyšná.“ napsala na Twitteru žena.

Žena je přesvědčena, že příběh její milované dcery, pokud nezmění celý svět k lepšímu, alespoň pomůže lidem vyrovnat se s prázdnotou v duši a jít dál.

Deník / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: DENÍK NOVOROZENCE NEBO JAK HLOUPÍ JSOU TITO DOSPĚLÍ

PŘIPOMÍNÁME: „BEREŠ MI DECH“: POLICIE V LOS ANGELES VYŠETŘUJE VALENTÝNKU S GEORGEM FLOYDEM

Share