Martina Formanová promluvila, proč byla vedle místa posledního odpočinku Karla Gotta

55letá vdova po známém režisérovi Miloši Formanovi Martina, před několika týdny přiletěla do své rodné zemi. Portálu Aha řekla, že tajně navštívila místo posledního odpočinku Karla Gotta, se kterým měla vztah před 35 lety.

Martina Formanová/Zdroj: youtube.com

Zmíněnému portálu Martina promluvila, že přišla ke hrobu, vedle kterého prosila Gotta o odpuštění. Podle jejich slov, přišla ke hrobu se omluvit za to, že nemohla se s ním naposledy rozloučit.

Martina řekla, že před více než rokem nemohla přiletět do České republiky, kvůli čemuž i nebyla na jeho pohřbu. Do své rodné zemi zvládla přijet jenom teď.

Martina Formanová se svým manželem a Karlem Gottem/Zdroj: blesk.cz

Ve dnešní době moc často komunikuje s vdovou Karla Ivanou Gottovou. “Jsem ráda, že tu situaci zvládá dobře,” řekla Formanová. Do České republiky ale přiletěla nejen kvůli Gottovi, ale i pro vydání své nové knížky, ve které vzpomíná na svého manžela, který zemřel v roce 2018.

Podle jejich slov, bolest ze smrti svého manžela má i ve dnešní době, ale ve své knížce se snažila čtenáře pobavit, protože podle ní, humor je nejlepším lékem na všechny životní problémy.

Martina Formanová se svým manželem a Karlem Gottem/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „SPOUSTĚ LIDEM UŽ DOŠLO, O CO TADY KRÁČÍ“ : ZPĚVAČKA CSÁKOVÁ TVRDĚ PROMLUVILA O VAKCÍNÁCH, I KDYŽ SE CHCE CO NEJDŘÍV SETKAT S FANOUŠKY

PŘIPOMINAME: UŽ NENÍ DÍTĚ, UŽ JE TEENAGERKA: NEJMLADŠÍ DCEŘA KARLA GOTTA NELLY SOFIE DNES SLAVÍ 13. NAROZENINY

Share