Martin Michal prozradil, jak se jeho manželka Helena Vondráčková cítí po očkováni proti koronaviru

73letá známá zpěvačka Helena Vondráčková poslední rok kvůli pandemii koronaviru téměř nepracuje, a kvůli tomu většinu času tráví doma se svým manželem Martinem Michalem.

Helena Vondráčková se svým manželem/Zdroj: facebook.com

Díky svému věku nedávno se přihlásila k očkováni proti koronaviru. První dávku už má, a její manžel prozradil, jak se Helena po vakcínací cítí. Zpěvačka se nechala očkovat ve středu 3.března.

“Byla konečně na očkování a bylo to úplně bez problémů,“ prozradil Martin portálu ŽivotvČesku. Zpěvačka moc dlouho čekala, kdy dostane nárok na očkování, protože první vakcíny byly jen pro lidi, kteří jsou starší 80.let.

Helena Vondráčková se svým manželem/Zdroj: facebook.com

Ve dnešní době jsou podle Martina oba víc v bezpečí. Manžel Vondráčkové také řekl, že druhou dávku Helena dostane až v květnu letošního roku. Během pandemii páru nejvíc chybí kontakt s lidmi, a práce. Helena se svým partnerem s některými kamarády se nevídali už celý rok.

Helena Vondráčková se svým manželem/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: KLUSOVI PO ŠESTI LETECH SPLNILI SVŮJ SEN: ZPĚVÁK TOMÁŠ KLUS S RODINOU SE NAKONEC PŘESTĚHOVALI DO VYSNĚNÉHO HNÍZDA

PŘIPOMINAME: MARKÉTA KONVIČKOVÁ JE ŠŤASTNÁ, ŽE ŽIJE V DOMĚ, KTERÝ SI SAMA ZAŘÍDILA: JAK VYPADÁ BYDLENÍ SLAVNÉ ZPĚVAČKY UVNITŘ

Share