Marta Kubišová se vrací k životu: zpěvačka prozradila, co jí pomohlo v bojí s plicními potížemi

Marta Kubišová má konečně zánět dýchacích cest za sebou a může opustit svůj byt. Trvalo jí to dva měsíce. Pomalu se přestává bát i koronaviru. Kromě antibiotik zpěvačce ale pomohlo překvapivě droždí. Píše o tom web ahaonline.cz.

Kubišová již dlouho mluví o tom, že se covidu velmi bojí. Důvodem je chronická obstrukční plicní nemoc a dle její slov koronavirus pro ni může být fatální.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Její dcera odmítá očkování a proto se skoro nevídají, i když umělkyně už má za sebou třetí dávku. „Jsem v té nejrizikovější skupině a nemoc mě ještě více oslabila,“ uvedla Kubišová.

Zpěvačce lékaři již povolili opouštět byt, ale raději prý neriskuje. Nákupy řeší přes Rohlík.cz nebo to zařídí dcera a potraviny si doma přebere sama.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Uzdravit se Kubišová i díky zázračnému preparátu. Jedná se o pomazánky z droždí, které jsou bohaté na vitamin B. Kromě to je tam i vitamin D, který pomáhá zvládat covid.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Díky droždím se ji také vrátily vlasy a zlepšil se stav pleti na obličeji. „Taková pomazánka je velice chutná a také se po ní hubne, jelikož zrychluje trávení,“ pochvaluje si lék Kubišová, která odmítá obnovení kariéry zpěvačky.

Psali jsme:„Dáda je opět důležitá žena v mém životě“: Felix Slováček je zpět se svou bývalou manželkou. Plány do budoucna

PSALI JSME: ANDREA BEZDĚKOVÁ PROMLUVILA, JAKÝ VZTAH ZACHOVALA S MARKEM LAMBOROU PO ROZCHODU

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ VEDLE SVÉHO PARTNERA JEN ZÁŘI ŠTĚSTÍM: ZNÁMÁ MODELKA VYRAZILA SE SVOU LÁSKOU NA HORY

Share