Markéta Pekarová Adamová promluvila o osobním životě: v pubertě byla nespokojená s tím, že rodiče nechodí k volbám

Šéfka strany TOP 09 Markéta Pekarová Adamová promluvila trochu o svém osobním životě. Tak například podle svých slov kdysi kritizovala své rodiče za to, že nechodili k volbám. Uvedla to v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima News.

Nyní předsedkyně TOP 09 věnuje hodně času volební kampani, protože její strana kandiduje v koalici s ODS a KDU-ČSL. Jejich koalice SPOLU má zatím dobré výsledky v průzkumech, v nichž se umístila buď na 1., 2. nebo 3. místě.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Markéta Pekarová Adamová říká, že je nyní velmi ráda, že má možnost s lidmi mluvit osobně, zejména po dlouhém lockdownu. Jistě nyní slyší i nepříliš příjemná slova na svou adresu, reaguje však pouze na konstruktivní kritiku.

Když má volný čas, čte, ale také sportuje spolu se svým manželem Tomášem Pekarem. Řekla také, že ho nechce trápit všelijakými věcmi spojenými s volební kampaní.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Podle ní už poskytl několik rozhovorů, ale rozhodně to pro něj bylo trochu stresující. Není veřejnou osobností jako jeho manželka, která často mluví před kamerou a s mnoha dalšími lidmi.

„Kdybych však neměla zázemí, které v manželovi mám, nikdy bych nebyla předsedkyní parlamentní strany,“ uvedla Markéta Pekarová Adamová.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Zhruba před rokem její manžel v rozhovoru pro CNN Prima News řekl, že právě on doma začíná mluvit o politice, zajímá ho především politika v Česku a na sousedním Slovensku.

Předsedkyně TOP 09 vzpomíná, že když byla puberťačka, vyčítala svým rodičům, že se o politiku moc nezajímají. Nelíbilo se jí například, že nechodí k volbám. Podle ní se ale nyní vše změnilo i čas od času se tomu diví.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Nyní je velmi vděčná svým rodičům za výchovu a také za to, jak ji připravili na politiku. Hodlá v politice pokračovat dál. V těchto volbách do dolní komory Parlamentu bude kandidovat v Praze.

PSALI JSME: „SOUD NEŘEKL, ŽE OPATŘENÍ JE ŠPATNĚ. ŘEKL, ŽE PROBLÉM JE V ODŮVODNĚNÍ“: ADAM VOJTĚCH SI NEDOKÁŽE PŘEDSTAVIT, ŽE BY POVINNÉ NOŠENÍ RESPIRÁTORŮ NA NĚKTERÝCH MÍSTECH BYLO ZRUŠENO

PŘIPOMÍNÁME: RESTAURACE V USA VYVOLALA POPRASK: VYŽADUJE OD ZÁKAZNÍKŮ DŮKAZ, ŽE NEBYLI PROTI KORONAVIRU OČKOVÁNI

Share