Manželka se radovala, že manžel rád jí její jídlo: vše se však změnilo , když se dozvěděla, co opravdu s ním dělá

Užívatelka webu Reddit s nickem Danny109_____ prozradila jiným uživatelům příběh, proč přestala dělat pro svého manžela jídlo do práce. Podle ženy její 37letý manžel pracuje v reklamní společnosti a vždy nakupuje nějaké rychlé občerstvení na svačinu.

Žena připravuje oběd / Zdroj: medialeaks.ru

„Je to drahé a velmi škodlivé. Navíc jsem spočítala, kolik peněz v průměru měsíčně utratí za ty sendviče, a zděsila jsem se. Dohodly jsme se, že mu budu připravovat sendviče. Tak bude jíst zdravější potraviny a my ušetříme peníze.“ popsala autorka příspěvku.

Žena připravuje oběd / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Po čase si autorka příspěvku všimla, že manžel opravdu ocenil její kuchařské dovednosti, protože začal žádat, aby dělala více sendvičů.

Polichocená žena reagovala na žádost milovaného, ale brzy pochopila, proč tak chválil její pokrmy. Jednoho dne přišel muž domů s kolegou, který zůstal u nich na šálek kávy a prozradil ženě tajemství jejího manžela.

Kafe / ilustrační foto / Zdroj: vokrugsveta.ua

„Kolega manžela mě začal chválit, jaké chutné dělám sendviče, ale pak naznačil, že jejich cena je trochu vysoka. Zpočátku jsem nechápala, o čem mluví, ale ten člověk mi vysvětlil, že manžel prodává mé sendviče kolegům a sám si kupuje oběd v restauraci.“

Rychle občerstvení / ilustrační foto / Zdroj: olteba.com

Manžel nejprve teorii kolegy popřel, ale záhy se přiznal a upřesnil, že na tom nevidí nic špatného.

„Řekl, že jsem se na něj vrhla nespravedlivě, ale rozhodla jsem se, že už pro něj nikdy nebudu dělat sendviče, “ upřesnila Danny109_____.

PSALI JSME: MUŽ VYKOPAL NA ZAHRADĚ TRUHLU, ALE MARNĚ SNIL O POKLADU: KDYŽ POCHOPIL, CO NAŠEL, RYCHLE UTÍKAL PRYČ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA POŽÁDALA O POMOC SVOU KAMARÁDKU, ALE MARNĚ VĚŘILA JEJÍM SLOVŮM: KAMARÁDKA JI ZBAVILA PENĚZ JEN JEDNOU FRÁZÍ

Share