„Už nelze mlčet“: Miloš Vystrčil pustil se do Zemana a Babiše a ostře kritizoval jejich chování a výroky

Předseda Senátu Miloš Vystrčil uvedl, že podle něj se předseda vlády Andrej Babiš chová bezohledně a nevypočitatelně. Také podle jeho názoru se hlava státu Miloš Zeman choval vůči oponentům nepřípustně a neomaleně. Myslí si, že pokud se takto chovají vrcholní představitelé státu, může to přispět ke zničení společenských norem. Píšou o tom novinky.cz.

Miloš Vystrčil ve čtvrtek novinářům řekl, že už nelze mlčet. Řekl, že i když je situace nyní složitá, v Česku je dobrý zdravotnický systém a specialisty, ale problém je, kdo vše řídí.

Miloš Vystrčil / Zdroj: youtube.com

Předseda horní komory Parlamentu se domnívá, že lidé, kteří řídí stát, již mají pocit, že jim je dovoleno asi vše. Hovořil o obcházení zákonů nebo o změně opatření.

Miloš Vystrčil ostře kritizoval Andreje Babiše a Miloše Zemana. Tak například okomentoval odvolání bývalého ministra zdravotnictví Jana Blatného.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Podle něj je takové chování premiéra vůči jeho velmi důležitým spolupracovníkům v této těžké době neslušné, nevypočitatelné a bezohledné.

Předseda Senátu také kritizoval prezidenta za jeho výroky o médiích či ochráncích bezpečnosti. Podle něj je to nepřijatelné a neomalené.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

„Považuji za projev nejhlubšího úpadku, pokud jsou zástupci například médií nazýváni hyenami anebo ochránci naší bezpečnosti čučkaři,“ řekl Miloš Vystrčil.

Za ohrožení bezpečnosti Česka považuje i to, že do výstavby nového bloku jaderné elektrárny v Dukovanech by se mohla zapojit ruská firma Rosatom.

Miloš Vystrčil / Zdroj: youtube.com

Podle něj nyní může dojít k porušování společenských norem a je možné ohrožení svobody a demokracie v naší zemi.

PSALI JSME: “JSEM SE ŠKRÁBALA, ALE ANI TAK NIC NEPOMÁHALO“: SLOVENSKÁ MODERÁTORKA ANETA PARIŠKOVÁ PROMLUVILA O SVÉ NEMOCI

PŘIPOMÍNÁME: “JSI CELÝ MŮJ SVĚT, DĚKUJI, ŽE JSI“: JAK LUCIE BÍLÁ OSLAVILA SVÉ 55. NAROZENINY

Share