Manželé vycházejí ven a překvapují lidi svým vzhledem: Kolemjdoucí okamžitě začínají přemýšlet o minulosti

Muž a žena z Anglie uvízli ve 40. letech. Oblečení pomáhá manželům přenášet se do jiné doby. Pokud byste je potkali na ulici, snadno byste uvěřili, že tato dvojice jsou cestovatelé časem.

Pár/ Zdroj: YouTube

Anne a Danny Shearer z South Lanarkshire nosí pouze vintage oblečení vyrobené ve 40. letech 20. století, píše Daily Mail. Pár nakupuje oblečení online, což výrazně šetří jejich rozpočet.

Žena/ Zdroj: YouTube

Pár si nevybral svůj styl kvůli nízkým cenám oblečení: tento způsob života se jim opravdu líbí, i když tomu tak nebylo vždy.

„Do 40 let jsem si nebyla jistá, jak se chci oblékat. Tehdy jsem se rozhodla si koupit své první retro šaty,“ řekla 52letá Anne.

Pár/ Zdroj: YouTube

Podle ženy čerpá inspiraci od své babičky, která se dožila 93 let. Stará dáma byla pro svou vnučku ikonou stylu a chtěla, aby Anne také vyčnívala z davu. Žena zdědila po své babičce obrovskou skříň, ve které je oblečení téměř na každý den.

Žena/ Zdroj: YouTube

„Vždy byla velmi okouzlující a neuvěřitelně oblečená. Moje babička mi často ukazovala své fotografie a to vzbudilo můj zájem o vintage,“ přiznává Anne.

Pár/ Zdroj: YouTube

Manželé novinářům řekli, že každý jejich výlet je jako malé představení. Kolem nich se vždy shromažďuje dav kolemjdoucích, kteří pár fotografují. Zpočátku nebyli manželé zvyklí na zvýšenou pozornost, ale postupem času se to stalo normou.

„Nejzábavnější okamžik byl v Itálii, celá velká rodina se s námi fotila, trvalo to více než půl hodiny,“ řekl manžel.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

Anne odmítá nosit moderní oblečení: „Cítím se šťastnější, když tak vypadám. Pokud nemám na sobě vintage oblečení, pak už to nejsem já.“

Švadlena pomáhá manželům být stylovými. Kamarádka dává oblečení druhý život a za své služby nebere nic, což je samozřejmě také pěkné.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

„Nevím, jak zacházet s nití a jehlou, ale moje sousedka je úžasná švadlena,“ uvedla žena. Anne poznamenala, že neměla nikdy touhu se stát klasickou ženou v domácnosti, jako většina žen v polovině 19. století.

PSALI JSME: SMYSLNÉ PROVEDENÍ TANCE NA LEDĚ TOHOTO PÁRU POD KRÁSNOU PÍSEŇ DOBÝVÁ SRDCE: VIDEO ZÍSKALO PŘES 8 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: PÁR SI VYBRAL DŮM A UŽ CHTĚLI PODEPSAT KUPNÍ SMLOUVU: ALE KDYŽ UVIDĚLI SCHODY DO PRVNÍHO PATRA, NÁHLE ZMĚNILI NÁZOR A SMLOUVU VYPOVĚDĚLI

Share