Pár si vybral dům a už chtěli podepsat kupní smlouvu: Ale když uviděli schody do prvního patra, náhle změnili názor a smlouvu vypověděli

Bloger ve videu ukázal, proč on a jeho manželka odmítli koupit dům. Navzdory své vnější kráse má velké problémy se schody. Dostat se do prvního patra je opravdu úkolem.

Schody/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Koncem března uživatel tiktok sdílel video, ve kterém ukázal dům, který s manželkou zvažují ke koupi. Pár už si chtěl kupní smlouvu od realitky, ale když uviděli schody do prvního patra, náhle změnili názor.

Schody/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Při plánování domu podle všeho architekt přistoupil k návrhu příliš kreativně. Schůdky jsou sestaveny z vysokých obdélníků, rozmístěných v klikatém vzoru a v každé fázi výstupu musíte silně zvednout nohu.

Schody/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Zbytek domu vypadá docela roztomilé a útulně. Ten je umístěn v Kolumbii v Marylandu a jeho budoucím kupujícím bude stát 400 000 USD.

Video se rychle stalo virálním a za 3 dny získalo více než 10 milionů zhlédnutí. Diváci si okamžitě uvědomili, jak nepraktické bylo toto schodiště.

„Představte si, jaké to je náhodou spadnout z toho,“ píšou do komentářů.

ČTĚTE TAKÉ: TENTO DŮM BYL UVEDEN NA PRODEJ, ALE NIKDO TAM NECHCE ŽÍT, PROTOŽE I Z FOTOGRAFIÍ BĚŽÍ HUSÍ KŮŽE: CO JE V NĚM TAK ZVLÁŠTNÍHO

PSALI JSME: ŽENA SE ROZHODLA PRO MALÝ EXPERIMENT: PŘESTALA MÝT NÁDOBÍ I PRÁT PRÁDLO A UKÁZALA, JAK NYNÍ VYPADÁ JEJÍ DŮM

Share