Manžel přivedl k stylistům poslušnou manželku, která se 16 let oblékala podle jeho požadavků. Co udělali stylisté

Světlana je poslušná manželka, která se ve všem podřizuje svému muži. Její manžel Konstantin sám vybírá její oblečení, účes a dokonce i lak na nehty. Konstantin není spokojen s tím, že si sama nemůže vybrat oblečení. Úkolem stylistů je ukázat Světlaně, jak kombinovat věci a vybrat pro ni úplně novou image.

Světlana / Zdroj: youtube.com

Před proměnou č. 1

Světlana / Zdroj: youtube.com

Světlana našla svůj styl v modrých šatech s potiskem a v krátkém žlutém plášti. Jediným plusem tohoto oblečení jsou jasné barvy, které jsou kombinovány s rudými vlasy hrdinky. Ale přesto se ukázalo, že look je příliš jednoduchý a pestrý. Ale tyto věci se jednotlivě mohou stát součástí jiného stylového outfitu.

Před proměnou č. 2

Světlana / Zdroj: youtube.com

Tvídová tužková sukně a bílá košile jsou obvyklým oblečením pro obchodní ženu. Krátký korálový kabát a černé kotníkové boty dodaly looku eleganci a zdůraznily Svetlanovu ženskost.

Před proměnou č. 3

Světlana / Zdroj: youtube.com

Třetí komplet se skládá z olivových kalhot a halenky s velkými květy a sluší Světlaně. K jejím červeným vlasům se hodí teplé odstíny oblečení. Tento look jemně zdůrazňuje její křivky a maskuje nedostatky postavy.

Po proměně č. 1

Světlana / Zdroj: youtube.com

Stylisté oblékli Svetlanu do úzkých kalhot, modré košile a kostkovaného kabátu. Rovný střih zakryl nedostatky postavy, zatímco syté barvy a aktuální potisk udělaly outfit stylovým a moderním. Brož a stříbrné tenisky snížily vážnost vzhledu a dodaly mu dynamiku.

Po proměně č. 2

Světlana / Zdroj: youtube.com

Druhý look je směsí ženskosti a drzosti. Zde je kožená bunda kombinována se skládanou sukní a drsnými botami. Bílá mikina s květinovým potiskem osvěžuje obličej Svetlany a omlazuje ji.

Po proměně č. 3

Světlana / Zdroj: youtube.com

Šedozelený overal a černé sandály ve sportovním stylu je dynamický a módní tandem. Doplnila ho červená taška na opasek, která zvýraznila pas ženy. V závislosti na situaci jej však lze nahradit elegantním psaníčkem nebo batohem.

Stylisté nešokovali Světlanu romantickými šaty a šifónovými halenkami, ale vybrali pro ni srozumitelné a známé věci, ve kterých se hrdinka cítí pohodlně.

PSALI JSME: K STYLISTŮM PŘIŠLA 40LETÁ BABIČKA SE ŠTÍHLÝMA NOHAMA: FOTOGRAFIE PŘED A PO PROMĚNĚ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI NA SVÝCH 39 LET PŘIPADALA STARÁ: OBRÁTILA SE NA STYLISTY A PO PROMĚNĚ SE ŠTĚSTÍM ROZPLAKALA

Share