Manžel nazýval svou ženu a matku dvou dětí „prasetem“. A ona se rozhodla změnit

Jídlo bylo jediným potěšením pro Američanku Alvinu Rayne. Číslo na váze neúprosně rostlo, přitažlivost a ženskost mizely, objevily se zdravotní problémy.

Jednoho dne se však 25letá dívka rozhodla změnit svůj život: vzdala se rychlého občerstvení a začala sportovat. Co bylo důvodem pro toto rozhodnutí a jak změna životního stylu změnila Alvinu Rayne?

Alvina Rayne / Zdroj: brainum.ru

Alvina ukončila svůj starý život před 7 lety. Do té doby měla manžela a dvě děti, ale v rodině nedošlo k vzájemnému porozumění. Muž brzy začal nazývat svou ženu „tlustým prasetem“. Manžel neustále říkal, že pokud ji opustí, Alvina zůstane navždy sama, protože ji nikdo nebude potřebovat. A nevěřil, že by mohla zhubnout.

Dívka bojovala s urážkami a zklamáními obvyklým způsobem. Alvina jedla, když se cítila špatně, ale poté se cítila ještě hůře. A brzy uviděla na váze 112 kilogramů. Dívka si vzpomíná, že ten den snědla nejméně 5 000 kalorií. Alvininy oblíbené „pokrmy“ byly všechny druhy sendvičů, hamburgery, hranolky, kukuřičné lupínky a sodovka.

Alvina Rayne / Zdroj: brainum.ru

Alvina si připadala příliš tlustá, aby chodila do posilovny nebo do bazénu. Samozřejmě to byly jen výmluvy.

Zdravotní problémy na sebe nenechaly dlouho čekat: dušnost a zničené trávení. Lékaři ji diagnostikovali časné příznaky cukrovky, ale ani to nezklidnilo její chuť k jídlu. „Nevěděla jsem, co je to hlad, protože jsem neustále jedla, aniž bych se zastavila,“ vzpomíná si Alvina.

Alvina Rayne / Zdroj: brainum.ru

Nový život

Alvina byla z toho všeho tak unavená, že se rozhodla vzít život do svých rukou. Dívka začala lépe jíst a za několik týdnů zhubla 5 kilogramů. To Alvinu hodně inspirovalo a ona se rozhodla jít do tělocvičny. Nejdůležitější však bylo, že dodala si odvahy a opustila manžela, který ji po celou dobu ponižoval.

Alvina Rayne / Zdroj: brainum.ru

Hubla pomalu, ale dívka se nesnažila dosáhnout rychlých výsledků.

Dnes Alvina zhubla více než 60 kilogramů a vypadá prostě úžasně. Za posledních několik let se z ní stal úplně jiný člověk. Nedávno se znovu vdala, ale tentokrát za muže, který ji miluje a váží si ji. Má také vlastní YouTube kanál, kde vypráví o své cestě.

Alvina Rayne / Zdroj: brainum.ru

Jistě Alvinin bývalý manžel teď lituje, když se dívá na její čerstvé fotografie na Instagramu. Aby však měl takovou krásku, musel ji prostě neponižovat, ale stát se pro ni oporou!

Před a po / Zdroj: brainum.ru

PSALI JSME: KDYŽ JI MANŽEL OPUSTIL KVŮLI JINÉ, ŽENA ZHUBLA A ZKRÁSNĚLA: TEĎ JI CHCE ZPĚT

PŘIPOMÍNÁME: TATO MILOVNICE RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ VÁŽILA 170 KG, A PAK SE ROZHODLA PRO ZÁSADNÍ ZMĚNU: ZHUBLA 100 KG A ZMĚNILA SE NA SKUTEČNOU KRÁSKU

Share