Manžel mě zapomněl vyzvednout z porodnice: nechápu, jak je možné na takovou událost zapomenout

Přesně ve 12 hodin odpoledne mi byl přidělen výpis z nemocnice. Lékaři řekli, že příbuzní musí dorazit dříve, aby se udělali potřebné dokumenty.

Miminko / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Manželovi jsem to řekla předem, aby mohl vyřešit své záležitosti. Řekl, že všechno zruší, pokud to bude nutné, ale do porodnice dorazí včas.

Již v jedenáct začali přijíždět příbuzní: nejprve moji rodiče, potom rodiče mého manžela. Ale mému manželovi jsme se nemohli dovolat. Všichni jsme mu volali střídavě, ale jeho telefon byl vypnutý. Čekala jsem na něj až do posledního, neztrácela jsem naději.

Žena a miminko / Ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Nakonec mě propustili z nemocnice jako poslední ten den. Klíče od bytu jsem neměla, kdo věděl, že se budu muset vrátit domů bez manžela. Proto jsme s dítětem jeli k mým rodičům.

Dítě se podařilo uložit spát na rodičovskou postel. Všechny dětské věci a postýlka byly v bytě. Manželovi jsem zase volala, ale bezvýsledně. Celý večer jsem břečela a nakonec usnula.

Manžel přijel pozdě večer s květinami a omlouvál se.

– Lásko, promiň! S tou zatracenou prací jsem úplně zapomněl, že dnes vás propustili z nemocníce domu.

Muž s květinou se omlouvá / ilustrační foto / Zdroj: rus-buket.ru

Mohla bych odpustit práci, ale právě to, že na nás prostě „zapomněl“, mě definitivně naštvalo. Jsme mu tak moc ukradeni, že prostě zapomněl na nás.

Můj otec si uvědomil, že nejsem moc spokojena s tak pozdní návštěvou a řekl manželovi ať jede domu. Manžel mi volal skoro celou noc, psal SMS, ale já nereagovala. Pak jsem úplně vypnula telefon. Nemohla jsem uvěřit, že zapomněl na tak důležitou událost.

Telefon / Ilustrační foto / Zdroj: soulpost.ru

Následující den ráno jsem seděla a přemýšlela o celé té situaci. Uvědomila jsem se, že mu to neodpustím. Teď přemýšlím, jak převést svoje a dětské věci do domu rodičů. Možná, že je třeba to udělat přes den, zatímco manžel je zaneprázdněn svými záležitostmi a zapomíná na svou ženu a dítě.

PSALI JSME: TCHYNĚ OD NÁS S MANŽELEM POŽADUJE PENÍZE NA SVOU LÉČBU: JÁ ALE JE NECHCI DÁVAT, AŤ POMÁHAJÍ JINÉ PŘÍBUZNÉ

PŘIPOMÍNÁME: BARBORA STRÝCOVÁ UKÁZALA FOTKU S VELKÝM TĚHOTENSKÝM BŘÍŠKEM: LIDÉ SE ZAJÍMALI, JESTLI TO NEBUDOU DVOJČATA

Share