Maminka si velmi oblíbila drahé svatební šaty své dcery: Dokud neuviděla, co z nich udělala

Pokud jde o svatební šaty, je často nemožné se obejít bez pomoci příbuzných. Cindy Golman, matka nevěsty ze Spojených států, vždy věděla, že její dcera Randall upřednostňuje dost specifické oblečení, ale nemyslela si, že její záliba ovlivní svatební oblečení, píše TheSun.

Nevěsta si vybírala šaty spolu s maminkou / Zdroj: medialeaks.ru

„Mým snem bylo vždy projít svatební uličkou v netradičních šatech,“ řekla Randall.

Dívka přiznala, že miluje kombinézy, ve svém šatníku má tento druh oblečení pro všechny příležitosti. Kvůli výběru svatební kombinéze se Randall obrátila na odborníky.
Nevěsta řekla stylistům, že má ráda krajku. Na začátku si dívka vyzkoušela krásné, ale velmi drahé designové krajkové šaty za 1400 liber (42,5 tisíc Kč).

Nevěsta si vybírala šaty spolu s maminkou / Zdroj: medialeaks.ru

Randall přiznala, že je v takovém oblečení se cítí nepohodlně, protože nijak nezdůrazňuje její postavu a vůbec, kombinézy jsou prostě nejlepší.

Stylisté uslyšeli dívku a přepracovali její šaty, které se její matce velmi líbily. Ukázalo se, že se zcela liší od původní verze. Vyšla kombinéza zavěšená flitry.

Nevěsta si vybírala šaty spolu s maminkou / Zdroj: medialeaks.ru

„Tak to je rozhodně lepší,“ pomyslela si dívka, ale ne Cindy. Žena se zděsila při pohledu na volbu své dcery.

„Říkám tomuto oblečení pevné „NE!“. Její nohy vypadají jako klaunské nohy,“ řekla maminka nevěsty.

Dívka však byla stále nespokojená. Stylisté slíbili, že překrojí oblečení do krajky, aby plně odpovídalo vnitřnímu pocitu Randall.

Nevěsta si vybírala šaty spolu s maminkou / Zdroj: medialeaks.ru

Přestože maminka nebyla nadšená z toho, v jakém oblečení se nakonec její dcera objeví na obřadu, přátelé ji dokázali přesvědčit a řekli jí, že se v něm Randall cítí pohodlně a sebejistě.

„Bylo mi řečeno, že v té kombinéze jsem celá já, pro mě je to nejdůležitější,“ vysvětlila nevěsta.

PSALI JSME: U DVEŘÍ VETERINÁRNÍ KLINIKY NAŠLI SVÁZANÝ PYTEL NA ODPADKY: KDYŽ HO ZAMĚSTNANCI ROZVÁZALI, UVIDĚLI VYČERPANÉ ZVÍŘE

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZACHRÁNILA NOVOROZENOU VEVERKU: JAK TA JÍ PODĚKOVALA

Share