Maminka se ve 45 letech vdala a porodila dítě

Moji rodiče žili 25 let v manželství a poté se rozešli. Zůstala jsem s mámou a přestěhovali jsme se do jiného města. Bydleli tam v pronajatém bytě. V nové práci maminka začala vztah s kolegou.

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: timeforwoman.ru

Po šesti měsících mi máma řekla, že je těhotná. V té době jí bylo 45 let a jejímu novému manželovi 55 a tak se rozhodli pořídit si dítě.

Jsem docela moderní člověk a chápu, že je normální rodit po 40 letech. Ale mám strach o mámu, protože má docela vážné zdravotní problémy.

Těhotenské bříško / Ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Před maminkou jsem své strachy nezkrývala netajila a vše jsem jí řekla.:

„Musíš nejprve přemýšlet o sobě, protože tvoje tělo nemusí vydržet takovou zátěž. A nedej bože, stane se ti něco, kdo se pak bude starát o dítě?“

Moje slova velmi ublížila mamince a ona mě vyhodila z domu. Teď bydlím u otce, ale chci zase bydlet s mámou, protože mi moc chybí.

Matka a dcera / Ilustrační foto / Zdroj: matrony.ru

Po svatbě se maminka hodně změnila. Snažím se mezi námi vytvořit vztah a ona se mi naopak snaží vzdálit.

Máma si vážně myslela, že ji přejí něco špatného, když jsem řekla, že její tělo nemusí vydržet. Ale řekla jsem to, protože se o ni moc bojím.

Matka a dcera / Ilustrační foto / Zdroj: psychologies.ru

Nepovažuji se za vinnou v té situaci, ​​protože si myslím, že jsem musela říci, jak se obávám. Od té chvíle však uplynuly 3 roky a stále spolu nekomunikujeme. Teď ani nevím, kdo se narodil.

Jak mám navázat vztah s mámou?

PSALI JSME: NOVÝ DRUH PODVODŮ NA INTERNETU: PODVODNÍCI SE PRO TYTO ÚČELY VYDÁVAJÍ ZA ČESKOU POŠTU

PŘIPOMÍNÁME: PROČ MĚ VŠICHNI NUTÍ PORODIT DÍTĚ

Share