Máma nahlas řekla, že chce zrzavého kocoura s bílými skvrnami: O týden později takový tulák přišel do jejího domu sám

Jak se ukázalo, nestačí jen snít, je velmi důležité vyjádřit slovy své touhy. O tomto je přesvědčená obyvatelka USA A’Lana Bates. Přání její maminky se splnilo několik týdnů poté, co ho řekla nahlas svým příbuzným.

V lednu 2020 v předvečer dne matky A’Lana a její otec se zeptali matky rodiny, co by chtěla jako dárek. Dlouho nepřemýšlela a řekla, že by si opravdu ráda pořídila zrzavého kocoura s bílými skvrny.

Zrzavý kocour / Zdroj: medialeaks.ru

„Na začátku 90. let jsme měli kočičku takové barvy, říkali jsme jí Karmel. Byla to nejlepší kočka na světě a dva roky po její smrti jsme vzali z útulku kočku stejného zbarvení. V roce 2008 on také zemřel a maminka si moc přála další,“ vysvětluje A’Lana.

Příbuzní se rozhodli, že pořídí pro maminku takový dárek, a dohodli se, že v květnu si vezmou kotě požadované barvy vezmou z útulku. Jejich plány se ale nenaplnily, protože jen pár týdnů po debatách na prahu domu někdo zaklepal tlapkami.

Zrzavý kocour / Zdroj: medialeaks.ru

Byl to zrzavý kocour s bílými skvrnami.

Kocourek se snažil schovat před silným lijákem a majitelé domu nemohli uvěřit, že je to kocour stejné barvy, kterou tak dlouho chtěli.

„Říkali jsme mu Tom. Zpočátku byl velmi hrubý a vyžadoval, abychom mu přinesli vodu a jídlo jen na ulici, dovnitř domu nechtěl jít,“ vypráví A’Lana.

Zkrotit Toma trvalo rodině měsíce, ale stálo to za to. Když si čtyřnohý zvykl na nové majitele, nechal se vpustit do domu.

Zrzavý kocour / Zdroj: medialeaks.ru

Čtyřnohého miluje celá rodina, jsou vděční, že se objevil v jejich životě, když ho tak moc potřebovali. Ale stejně se nenechá pohladit od nikoho kromě matky rodiny.

„Tom chce být láskyplným kocourem, jsem si jistá. Jen ještě neví, jak se to dělá,“říká A’Lana.

PSALI JSME: PES CELÝ ŽIVOT SEDĚL NA ŘETĚZU: JEHO REAKCE NA OSVOBOZENÍ DOJALA LIDI K SLZÁM

PŘIPOMÍNÁME: BYLA PLEŠATÁ A NEMOCNÁ: LÁSKA PROMĚNILA TUTO KOČKU VE SKUTEČNOU PRINCEZNU

Share