Máma mě a mého manžela vyhodila z bytu a teď chce, abychom se vrátili

S matkou jsem měla vždy dost komplikovaný vztah. Neustále mě vinila ze všech potíží a snažila se mi něco vytknout. Nikdy jsem od ní necítila lásku a náklonnost. Moje babička naléhala na mě, abych byla blahosklonná k matce. Snažila jsem se ze všech sil, ale neuspěla jsem.

A když mi bylo 17 let, začaly jsme komunikovat jako vzdálení příbuzní. Vztah se nakonec dostal do slepé uličky, ale bylo mi dobře. Brzy jsem potkala milého kluka a rozhodli jsme se vzít. Matka svého zetě překvapivě velmi dobře přijala. Dokonce nám přidělila největší pokoj v bytě.

Mladá žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Před cizím člověkem se pokusila ukázat jako dobrá matka. Ale zpráva o mém těhotenství dala všechno na své místo. Matka šla nám na nervy a všemožně se mě snažila pokořit před mým milovaným. Potom trochu roztála. Jednou dokonce koupila oblečení svému budoucímu vnukovi.

Doufala jsem v zázrak, ale nestal se. Dítě neustále plakalo, moje matka z toho byla velmi naštvaná. Můj syn se odvážil narušit její klid. Žila jsem v neustálém stresu, dokonce jsem přišla o mléko. Nakonec jsme se s manželem rozhodli promluvit si s matkou. Ona nás neposlouchala, ale vyhodila z bytu. V noci. S dítětem.

Kufry / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

Strávili jsme noc u přátel a ráno jsme si pronajali byt. Samozřejmě to bylo těžké, ale pochopili jsme, že prostě nemůžeme žít jinak. Začala jsem pracovat doma, manžel si našel druhou práci. Rok a půl jsme o mé matce neslyšeli vůbec nic. Ale nedávno mi zavolal vzdálený příbuzný a řekl, že mojí matce je velmi líto, co se stalo. Sama žije ve velkém bytě a upřímně chce, abychom se vrátili.

Zavolala jsem matce, ale neuslyšela jsem omluvu, ale obvinění. Ukazuje se, že za všechno si můžeme sami. Navíc bych ji měla požádat o odpuštění … Nic se nezměnilo. Matka je rozzlobená nevrlá žena, která je vždy s něčím nespokojena. Nyní mluvíme po telefonu a to mi docela stačí. Stále věří, že se vrátíme žít s ní. Jsem však kategoricky proti tomuto.

PSALI JSME: BABIČKA VYHNALA VNUKA S MANŽELKOU Z BYTU A ROZHODLA SE, ŽE CHCE ŽÍT SAMA V 85 LET

PŘIPOMÍNÁME: „SYN BYL PROTI TOMUTO MANŽELSTVÍ, A TAK HO VYHODILA Z BYTU“: POTÉ JI MLADÝ MANŽEL UMÍSTIL DO DOMOVA DŮCHODCŮ

Share